Скільки обіцянок міська влада виконала за півроку

Скільки обіцянок міська влада виконала за півроку

Ще взимку «Дирижабль» уважно перечитав соціально-економічний план розвитку Ямполя на 2016 рік і вибрав звідти 37 основних обіцянок влади. Минуло півроку. Тепер ми вирішили пройтися тим списком і перевірити, що зроблено, що у процесі виконання, а від яких обіцянок відмовилися.

Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт дитячих садочків

На ремонт чотирьох садочків місто виділило 362 тисячі гривень. У шостому, четвертому і третьому вже поміняли вікна. На заміну покрівлі та проведення трифазного струму в шостому садочку дадуть ще 325 тисяч гривень.

У першому садочку будуть ремонтувати їдальню. Частину грошей на це, 70 тисяч гривень, виграли на обласному конкурсі проектів, а міський бюджет додасть ще 140 тисяч гривень. Також планується до опалювального сезону побудувати нову котельню, яка буде обігрівати перший і четвертий садочки. За попередніми розрахунками, вартість робіт — 1 мільйон 300 тисяч гривень. З міського бюджету виділяють 250 тисяч гривень, уряд дає 585 тисяч. Ще 600  тисяч гривень має виділити підприємець Віктор Загробський. Досягнута попередня домовленість, що він буде утримувати котельню десять років, після чого передасть її місту.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт двох п’ятиповерхівок

Місто розробляє програму співфінансування: з бюджету на ремонт дахів чи інші роботи готові виділити 20 тисяч гривень, решту суми мають доплатити самі мешканці. Поки що жодного будинку ще не ремонтували.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт Будинку дитячої творчості

У міському бюджеті на це є 50 тисяч гривень, з них десять тисяч уже пішло на заміну вікон. Ще 28 тисяч гривень витратили на оцінку технічного стану та проектну документацію. До самого ремонту місто планує залучати інвесторів.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт міської ради

Заміна вікон обійшлася у 140 тисяч гривень, ремонт туалету — у 80 тисяч гривень.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт готелю «Дністер»

Тут роботи практично завершили. Майже мільйон гривень на ремонт виділили ООН та Євросоюз, а місто дало 182 тисячі гривень на закупівлю меблів та побутової техніки. Ще потрібні гроші, щоб облаштувати три кімнати.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт міського фонтану

Майже зробили. Мали вкластися у суму 50 тисяч гривень, але витратили більше. Скільки точно, поки що не кажуть.


Обіцянки влади, Ямпіль

Будівництво дитячого майданчика на вулиці Свободи

Купили ігровий майданчик за 38 тисяч гривень, привезли в Ямпіль. Встановлювати мають у серпні. На все це з бюджету виділили 60 тисяч гривень.


Обіцянки влади, Ямпіль

Реконструкція скверу на вулиці Незалежності (колишня Піонерська)

Ще не починали, але гроші є. З міського бюджету виділяють 100 тисяч гривень, ще стільки ж — із районного, 336 тисяч дає уряд. Зараз виготовляють проект. Планують встановити дитячий майданчик, оновити освітлення і тротуари. Роботи розпочнуть або восени, або вже наступного року.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт громадської вбиральні у сквері на вулиці Хмельницького

Передумали його робити. Мовляв, будівля знаходиться в жахливому стані. Ліпше її знести і побудувати нову, залучивши підприємців-інвесторів. З бюджету міста на реконструкцію планували виділити 50 тисяч гривень.


Обіцянки влади, Ямпіль

Реконструкція парку над Дністром і концертного майданчика

Хотіли дати на це 100 тисяч гривень, але роботи досі не починали і навряд чи й почнуть у цьому році. У міській раді не можуть дійти згоди, який проект обрати: простий і дешевий чи масштабний і дорогий.


Обіцянки влади, Ямпіль

Облаштування пляжу

Перенесли на наступний рік. Місце, де мав би бути офіційний міський пляж, забракувала санепідемстанція. Будуть шукати нове, з пологим берегом. Виділені з бюджету на роботи з облаштування 40 тисяч гривень, ймовірно, підуть на розробку проекту майбутнього пляжу.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт переходів через Русаву

Не робили. Але місто готове виділити усі необхідні матеріали місцевим жителям, якщо вони візьмуться робити ремонт самотужки.


Обіцянки влади, Ямпіль

Встановлення столів для гри в настільні ігри

Їх мають поставити у відреставрованому сквері на вулиці Незалежній, а його реставрацію закінчать або восени, або вже наступного року.


Обіцянки влади, Ямпіль

Підключення камер відеоспостереження по місту

Уже є 14 відеокамер. Але у поліції немає сервера і відеомонітора, які необхідні для роботи камер. Коли їх закуплять, зможуть підключити камери.


Обіцянки влади, Ямпіль

Облаштування місць для паркування

Роботи ще не починали. Хоча з розташуванням уже визначилися: паркувальний майданчик на 20-25 місць буде за автошколою, ще на 10-15 — на вулиці Соборній. Загалом, щоб розвантажити центр під час базарних днів, потрібно 80-90 місць для машин.


Обіцянки влади, Ямпіль

Впорядкування стихійної торгівлі у місті

Зроблено. З травня торговці стихійного ринку почали платити за місця. Також мерія планує повернути частину підприємців на територію офіційного ринку.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт чотирьох автозупинок

Ще не робили. Але зупинки взяли на баланс міської ради. Тепер шукають підприємців, які готові відремонтувати їх за власний кошт, отримавши можливість облаштувати поряд магазин або кафе.


Обіцянки влади, Ямпіль

Прочищення зливової каналізації на шести вулицях

Ці роботи проводять протягом року у разі потреби.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт тротуарних доріжок на чотирьох вулицях

Ще не робили. Заплановано виділити з міського бюджету 180 тисяч гривень. Уже є кошторисна документація. Ремонтуватимуть тротуари на вулицях Свободи, Козацької слави (колишня Дзержинського), Соборній (колишня Комсомольська), Замостянській (колишня Ворошилова).


Обіцянки влади, Ямпіль

Капремонт доріг з асфальтовим покриттям на чотирьох вулицях

Виділено 642 тисячі гривень. Уже почали роботи на вулиці Козацької слави (колишня Дзержинського).


Обіцянки влади, Ямпіль

Вибірковий ямковий ремонт на дев’яти вулицях

Запланували витратити на це 200 тисяч гривень. Уже зробили ремонт на вулиці Замковій (колишня Жовтнева) та Автотранспортній.


Обіцянки влади, Ямпіль

Поновлення дорожньої розмітки на шести вулицях

Зробили. Розмітку поновили та встановили нові знаки.


Обіцянки влади, Ямпіль

Вирівнювання доріг грейдером

Ці роботи виконуються протягом року. Місто виділило на них 150 тисяч гривень, витратили вже 40 тисяч.


Обіцянки влади, Ямпіль

Освітлення

Запланували відремонтувати освітлення на 12 вулицях, встигли це зробити поки що на шести з них: Козачинського (колишня Комінтерну), Гоголя, Дмитра Нечая (колишня Чорноморця), Козацької слави (колишня Дзержинського), Корольова, Весняній (колишня Петровського). У вересні мають встановити освітлення на вулицях Замостянській (колишня Ворошилова) і Леонтовича (колишня Островського).

Щоб встановити ліхтарі на вулицях Свободи, Дружби (колишня Фрунзе), Святомиколаївській (колишня Орджонікідзе) та Автотранспортній, потрібно виготовляти нову проектно-кошторисну документацію. Але до кінця року обіцяють світло і там. Також планують відновити освітлення на вулицях Вишневій і Житній (колишня 70-річчя Жовтня).


Обіцянки влади, Ямпіль

Реконструкція водопровідних мереж на шести вулицях

Зробили ремонт на вулицях Козацької слави (колишня Дзержинського), Новій Лісовій (колишня Ватутіна), Гайдамацькій (колишня Тимошенка). Найближчим часом будуть ремонтувати водопровід на вулиці Виговського (колишня Будьонного). На всі роботи з бюджету виділили 400 тисяч гривень.


Обіцянки влади, Ямпіль

Ремонт артезіанської свердловини на вулиці Ковпака

Змогли здешевити сам проект. Замість 1 мільйона 360 тисяч гривень тепер на нього потрібно 860 тисяч гривень. Уже закупили труби і обладнання. Найближчим часом мають почати робити ремонт.


 

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ

Звалища розчищають, але на тих же місцях постійно з’являються нові.


Обіцянки влади, Ямпіль

Облаштування місць роздільного збору сміття

Підприємець із Вінниці запропонував за свій кошт облаштувати кілька таких місць. Сміття він буде вивозити самотужки, отримуючи прибуток від реалізації вторинної сировини. Окремі баки для скла і пластику планують поставити біля шкіл. Але остаточної домовленості про все це ще немає.


Обіцянки влади, Ямпіль

Екологічне оздоровлення прибережної ділянки Дністра

Робіт ще не проводили, хоча запланували виділити на них 100 тисяч гривень.

 

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля