Де ви шукаєте додатковий підробіток?

Опитування

Де ви шукаєте додатковий підробіток?

Хтось влаштовується на другу роботу, а хтось перетворює хобі на бізнес. «Дирижабль» розпитав ямпільчан, де їм вдається заробляти додаткові гроші і про які суми йдеться.

Олександр, 20 років, пожежник і охоронецьОлександр, 20 років, пожежник і охоронець
Один-два дні на тиждень працюю пожежником і отримую 2300 гривень. Інша моя робота — охоронець у продуктовому магазині. Тут відпрацьовую два дні, потім маю два вихідних. Заробляю ще 2700 гривень. Встигаю і відпочити, і добре відіспатись. Із задоволенням влаштувався б і на третю роботу.

 Ілона, 22 роки, вихователь у двох дитячих садкахІлона, 22 роки, вихователь у двох дитячих садках

Коли мені сказали, що працюватиму у двох садочках, то було не до сміху. Це ж два керівники, два різних колективи і удвічі більше дітей. Спочатку було справді важко, але згодом втягнулася. До обіду я в одному закладі, опісля — в іншому. Отримую 1400 гривень.

Катерина, 23 роки, оформлює весільні залиКатерина, 23 роки, оформлює весільні зали
Для власного весілля готувала все сама: листівки, букети, бутоньєрки, оформлення залу. Потім вирішила, що зможу й іншим допомагати прикрашати їхні свята. Займаюся цим вже рік. Замовлення приймаю за місяць або хоча б тиждень до церемонії. З одного весілля маю до тисячі гривень. Можу отримати й більше, якщо замовлять багато ручної роботи — листівки, бокали, оформлення весільної арки чи залу.

Альона, 30 років, виготовляє прикрасиАльона, 30 років, виготовляє прикраси
П’ять років тому зацікавилася хенд-мейдом. Спочатку це було лиш хобі, але три роки тому воно переросло у бізнес. Тепер роблю на продаж кольє, браслети й інші прикраси із бісеру, каміння і металів. На виготовлення одного кольє можу витратити до тижня часу. За місяць заробляю близько 3000 гривень. Гроші витрачаю на дітей.

Митя, 18 років, продавець морозиваМитя, 18 років, продавець морозива
Влітку продавав морозиво і тепер знаю, що ямпільчани найбільше люблять пломбір і яблучне. Ця робота дуже позитивна — кожен день бачиш усміхнені обличчя і розумієш, що даруєш людям радість. За добу вдавалось додати до скарбнички близько ста гривень. Гроші відкладав до навчального року.

Ямпіль, робота в Ямполі

Тарас, 17 років, збирає фрукти, ягоди, горіхи
Влітку збираю по лісосмугах і при дорогах яблука, груші, бузину і горіхи. Бувало, за день назбирував до тонни яблук і отримував 300-750 гривень. Гроші витрачав на ремонт скутера і школу.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля