Батьки першокласників про перші місяці дітей у школі

Опитування

Батьки першокласників про перші місяці дітей у школі

Діти самі вигадують собі домашні завдання, замість оцінок приносять смайли, а деякі зранку так хочуть до школи, що починають збиратися геть зарання.  

Надія, 32 роки, та Аня, першокласниця школи №1

У першачків мало домашніх завдань, але Аня сама собі дописує якісь вправи і вимальовує оцінки у несправжньому щоденнику. Зі школи завжди приходить радісна, найбільше їй там подобається писати і читати. Помітила, що донька стала дуже відповідальною —  з вечора сама складає портфель і ніколи не забуває покласти туди чешки для танців.

 

Валерія, 36 років, та Артем, першокласник школи №2

Артем дуже хотів потрапити до школи, стати старшим. Першого вересня йшов на лінійку з гарним настроєм, а зараз дуже старається у навчанні. Вчителька, щоб якось стимулювати малих, завела їм щоденники – син часто приносить додому смайлики і сонечка. Тішуся, коли він після уроків приходить і каже: «Мамо, а в мене сьогодні смайлик із математики і читання!»  Йому подобається, коли батьки за нього радіють.

Наша вчителька заздалегідь потурбувалася про підручники: показувала нам різні варіанти букварів, сама купила навчальні матеріали і зошити для письма. Діти у захваті, бо вони оригінальні, кольорові і їх можна розфарбовувати.

Людмила, 31 рік, і Владислав, першокласник школи №2

Зараз дітки з безтурботних вихованців дитсадочка мають перетворитися на відповідальних учнів. У ігровій формі їх привчають виконувати завдання і спокійно сидіти за шкільною партою. Моєму непосидючому сину з цим поки важко – захоплення футболом дає про себе знати.

Валерій, 42 роки, Наталія, 40 років, та Дмитро, першокласник школи №1

Додому Дмитро повертається радісним і щасливим, бо має у школі багато друзів. Буває, так хоче туди, що прокидається зарання. Після кожного цікавого уроку вимагає від нас додаткових роз’яснень про почуте, бо хоче знати більше. Щоденників у них поки немає, тому замість справжніх оцінок він приносить листочки і квіточки.

 

Наталія, 31 рік, та Софія, першокласниця гімназії №3

Софія трішки соня, вставати зранку їй важко. Але на вихідні вона сама собі вигадує домашні завдання і сама ж виставляє за них оцінки. Дуже любить малювати… Ще ми записалися у танцювальний гурток. Це має привчити дитину до дисципліни і навчити планувати свій день так, аби встигнути усе.

Коли вперше йшли на уроки, пояснювала доньці, що школа – це відповідальність, що тепер починається новий етап у її дитинстві. Хотілося, аби вона знала, як відстояти себе і власну думку поза будинком і батьківською опікою, щоб я за неї не хвилювалася.

Ольга,  30 років, та Богдан, першокласник школи села Пороги Ямпільського району

Перший тиждень у школі був для Богдана яскравим – багато емоцій і знайомств із однолітками, але до нового розпорядку дня звикав важко. Найбільше полюбив уроки малювання і трудового навчання, бо там треба вмикати фантазію і щось самому творити. Також сину подобається  дізнаватися про життя в інших країнах, це геть нове для нього, у садочку їм про такі речі не розповідали.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля