Як згадують свій перший дзвоник директори ямпільських шкіл

Як згадують свій перший дзвоник директори ямпільських шкіл

Як пройшов перший дзвоник у тих, хто зараз відповідає за шкільну освіту у Ямполі. Ось, що розповіли директори шкіл міста.

motuz

Наталія Мотуз, директор школи №1

— Я давала перший дзвінок. У школу пішла у селі Цміни Волинської області. Вона тоді була щойно збудована, двоповерхова і гарно оснащена. Там порядок такий був: коли всередину заходили, потрібно було перевзуватися. На лінійці від імені усіх першокласників обіцяла вчитися на четвірки і п’ятірки. Коли це казала, то директор мене підняв на руки, бо не діставала до мікрофона. Коли давала перший дзвінок, потрібно було натиснути на кнопку, бо він був електричний. То до кнопки я також не діставала, мене підносили до неї. Така маленька була, що з-за ранця було видно тільки бант і підколінники. І ще пам’ятаю, як букет гладіолусів протримала всю лінійку у витягнутій руці, хоча мама показувала жестами, що його треба покласти на руку.

Наталія Мотуз у молодших класах:


kulbaba

Світлана Кульбаба, директор школи №2

— Я вчилася у Великій Кісниці. Пам’ятаю, перед школою ходила у дитячому садочку в підготовчу групу, і коли проходили перші збори, вихователька сказала: «А тепер, батьки, попрощайтеся зі своїми учнями». Я перелякалася і плакала, бо думала, що батьків більше не побачу. Пам’ятаю, на перший дзвоник пішла з гарним ранцем — він був коричневого кольору і з блискучою застібкою. Я носила його до школи і потім ще довго зберігала. І букет, звичайно, був. Мені на свята бабуся збирала червоні пишні айстри.

Світлана Кульбаба і її перший клас. Майбутній директор школи №2 — перша дівчинка зліва у другому ряду:

 


truba

Тетяна Труба, директор гімназії

— У перший клас я пішла в Писарівську середню школу. Там тоді 600 учнів було. В той рік, коли я пішла у перший клас, моя сестра закінчувала школу, тож для родини те перше вересня було визначним днем. Я дуже гордилася своєю сестрою. На тій лінійці я давала перший дзвоник. Букет, який у мене тоді був, пам’ятаю — рожеві айстри, їх мама нарвала біля нашого будинку.

Тетяна Труба разом зі старшою сестрою на своєму першому дзвонику:

 

 

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

  1. Наталія Мотуз (Пашко) вела мене за руку на мій перший дзвінок (по традиції), тоді вона була випусницею Ямпільської СШ №2.

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля