Що ви пам’ятаєте про перший День Незалежності?

Опитування

Що ви пам’ятаєте про перший День Незалежності?

Як Ямпіль зустрів новину про незалежність України і що про той день пам’ятають ямпільчани.

Ямпіль, день незалежності

Василь, 39 років

24 серпня я дізнався цю новину від своєї мами, котра почула цю новину від своїх колег. Мені було на той момент 15, і ця в колі моїх друзів мала особливий резонанс, бо хвилювала кожного небайдужого українця. У вечір проголошення незалежності, я слухав по радіо багато думок різних політиків, про те, що саме дасть ця незалежність і які ії наслідки. І мені навіть не віриться, що пройшло вже 24 роки з того дня.

Ямпіль, день незалежності

Вікторія, 30 років

Точно згадати цей день не можу, бо була маленькою. Але пам’ятаю, що то був особливий день. Я співала пісні та розказувала вірші Лесі Українки, Василя Симоненка і Тараса Шевченка в ямпільському будинку культури. На мені була красива вишиванка ручної роботи та червоні, блискучі черевички. Люди раділи, і я теж була схвильована та щаслива.

Ямпіль, день незалежності

Зоя, 41 рік

Тоді я навчалась у школі. Пам’ятаю, ми прийшли на урок географії, а вчитель зі сльозами на очах розповів про здобуття незалежності і тяжку дорогу до цього. Вчителі радісно вітали один одного – такими щасливими їх не бачили ніколи, а учні дочитувати розділ про чорноземи і не розуміли, що взагалі відбувається.

Ямпіль, день незалежності

 

Наталія, 52 роки

Ми святкували у сімейному колі і вірили в завтрашній день. У Ямполі звідусіль було чути музику та сміх, людям наче «запахло» здобутою свободою. Молодь була прогресивна, налаштована на зміни та хороше майбутнє.

Ямпіль, день незалежності

 

Оксана, 30 років

Добре пам’ятаю той серпневий день. Всі люди чомусь раділи, а я не розуміла, чому. Але раділа й усміхалася разом з ними. Вже ввечері батько розказав, що це велике державне свято. Він купив мені морозиво і ми зі всією сім’єю відсвяткували цю подію.

Ямпіль, день незалежності

 

Тамара, 44 роки

Це був теплий, серпневий ранок. Наша сім’я почула новину про незалежність по радіо. Ввечері до нас прийшли сусіди і ми разом святкували. Пригадую, що молодь більш радісно сприйняла новину, ніж люди похилого віку.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля