Фоторепортаж. Як пройшов конкурс «Весняна парасолька»

Фоторепортаж. Як пройшов конкурс «Весняна парасолька»

У п’ятницю, 13 травня, у Ямполі пройшов дитячий конкурс «Весняна парасолька». Батьки відпрошувались з роботи, щоб подивитись, як виступатимуть їхні діти. Зал був майже повний. І тільки тоді, коли черга дійшла до номерів старших, глядачів помітно поменшало.

Конкурс тривав шість годин. Серед тих небагатьох, хто відсиділи весь концерт від початку до кінця, були члени жюрі. Перед ним за цей час виступили 50 вокалістів, 7 вокальних ансамблів, показали 13 танцювальних номерів.

Усі шість перших місць «Весняної парасольки» зайняли ямпільчани. Правда, батьки дітей з Гальжбіївки з цим не погодилися — під час оголошення переможця серед танцювальних колективів середньої вікової групи з залу піднявся чоловік і став звинувачувати суддів у нечесному оцінюванні. Його голосно підтримали односельчанки. Їхнім дітям, що показали танець-сценку «Лускунчик», дали тільки друге місце. А переміг колектив «Сонечко» ямпільського будинку дитячої творчості. Голова журі, директор будинку культури, Віктор Рудукан усі звинувачення в упередженні відкинув. Люди з Гальжбіївки йому не повірили, але через кілька хвилин заспокоїлись.

Втім, перш ніж посмакувати радістю перемоги, дітям та батькам довелося похвилюватися. За кулісами панував творчий безлад, нерви і емоції. 

— Аліна, хіба вони не могли відправити когось іншого? На тобі світ клином зійшовся? А мені тепер що робити скажеш?!, — нервово говорить чоловік по телефону.

Потім емоційно кидає слухавку і починає копирсатися у сумці. Дістає звідти заколки на коси, помаду, тіні. Відводить свою доньку в куток і починає чепурити її, начісувати волося. Видно, що він не дуже звик і не вміє це робити. Але дівчинка терпляче все витримує.

До речі, цього року на «Весняну парасольку» майже всі прийшли з парасольками. Небо над Ямполем затягнуло  хмарами, іноді припускається дощ. У п’ятницю 13-го будинок культури був одним з кращих місць, щоб сховатись від негоди.  Судіть самі — зі світлин та відео.

 

Хто переміг на «Весняній парасольці-2016»

Вокал: 

Молодша група (6-10 років): Дар’я Алісевич та Ксенія Алєксєєва (їй п’ять років, тому вона проходила поза конкурсом і отримала приз глядацьких симпатій)

Середня група (11-13 років): Анастасія Лозан

Старша група (14-18 років): Іванна Маковієва

Танок:

В усіх вікових категоріях перемогли різні групи одного і того самого танцювального колективу — «Сонечко», що займається у будинку дитячої творчості.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

  1. Більше дітей немає… Тільки одне сонечко… Вже приблизно 10 років одне сонечко й виграє. Це несправедливість. Вже 10 років одні й ті самі ж рухи, та лише музика змінюється. Журі — соромно за вас!!!

  2. жюри явно отстаивали какие-то свои собственные интересы. решение отдать первое место «Солнышку» было просто абсурдным . в средней категории танцевальных коллективов было выступление намного лучше и интересней,но почему-то получило только второе место. что ещё раз говорит о необъективности жюри. и вообще надо поставить эти два выступления на все доступное голосование. пусть нас рассудит независимый зритель в лице пользователей соц.сетей.

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля