На одній сесії співали, на іншій матюкалися

На одній сесії співали, на іншій матюкалися

Остання в цьому році сесія міської ради пройшла 22 грудня. Розпочалася вона незвично: кілька пісень виконав ансамбль «Ветеран». У цей день колективу виповнилося два роки, і артисти прийшли подякувати депутатам за гроші, виділені на костюми та концертну апаратуру.

Головною подією сесії став звіт мера про роботу виконавчого комітету за рік. Анатолій Юрченко відзвітував про перевиконання бюджету та численні ремонти у місті. Детальний текст про це опублікуємо на нашому сайті через кілька днів.

Наступного дня, 23 грудня, пройшла остання в цьому році сесія районної ради. Але її фактично зірвав депутат Василь Кізка. Він записався на виступ після кожного питання порядку денного, і його промови зайняли більшу частину часу всього засідання. Емоцій Кізка не стримував. Голову райради Сергія Гаджука він назвав «конченим ментом», а всю раду «дебільною». І це лише найбільш цензурні його вислови. Тому по більшості рішень депутати голосували нашвидкуруч, коли Василь Кізка ненадовго вийшов із залу засідань.

П’ять головних рішень міської ради

Затвердили розмір плати за харчування дітей у дитячих садочках. Батьки дітей до трьох років будуть платити по 20 гривень 32 копійки на день, а від трьох до семи років — по 27 гривень 37 копійок. У рішенні сесії говориться, що гроші батьків покриватимуть 60 % фактичної вартості харчування.

Затвердили програму енергозбереження у місті на 2017–2022 роки. Це не детальний план дій, тому всі заходи заплановані лише в загальному: реконструкції систем обігріву, встановлення нових вікон і дверей, утеплення стін та перехід на енергозберігаюче освітлення у бюджетних установах. Порахували, що це дозволить економити 289 тисяч гривень на рік.

Міська рада, Сесія, Ямпіль
Міська рада, Сесія, Ямпіль
Міська рада, Сесія, Ямпіль
Міська рада, Сесія, Ямпіль
Міська рада, Сесія, Ямпіль
Міська рада, Сесія, Ямпіль

 

Затвердили міську програму «Молодь Ямполя» на 2017-2020 роки. Вона складається із загальних фраз на кшталт: «Створити належні умови для всебічного розвитку молодої людини, її соціалізації та становлення як особистості». Головне в програмі те, що депутати запланували налагодження більш тісної співпраці між місцевою владою і молодіжними громадськими організаціями.

Затвердили програму соціального захисту населення міста на 2017-2020 роки. Вона передбачає, що місто виділятиме на рік 185 тисяч гривень на матеріальну допомогу хворим і непрацездатним, допомогу на поховання та інше. З цього ж фонду виділятимуть гроші на слухові апарати та на зарплатню працівникам Ради ветеранів.

Затвердили міську програму з проведення культурних, патріотичних та спортивних заходів на 2017-2020 роки. Програма передбачає виділення 215 тисяч гривень на рік для організації та проведення свят.

Чотири головних рішення районної ради

Затвердили програму безоплатної правової допомоги населенню Ямпільського району на 2016-2017 роки. На рік виділять 10 тисяч гривень на те, щоб юристи з міського Бюро безоплатної правової допомоги їздили у села і давали на місці консультації всім жителям, які їх потребують.

Районна рада, Ямпіль, Сесія
Районна рада, Ямпіль, Сесія
Районна рада, Ямпіль, Сесія
Районна рада, Ямпіль, Сесія
Районна рада, Ямпіль, Сесія
Районна рада, Ямпіль, Сесія
Районна рада, Ямпіль, Сесія
Районна рада, Ямпіль, Сесія

 

Прийняли у спільну власність територіальних громад Ямпільського району дитячий табір «Світанок». Це має в перспективі покращити ситуацію з його фінансуванням.

Затвердили список присяжних. Суд присяжних збирається тоді, коли засудженому загрожує покарання у вигляді позбавленні волі на строк 10 років та більше. Представників делегували сільські голови та міська влада.

Приміщення школи, де зараз знаходиться церква Київського патріархату, передали у комунальну власність міста. Раніше будівля належала району.

Фото Влада Савицького

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля