Куди ви найдалі мандрували?

Опитування

Куди ви найдалі мандрували?

«Дирижабль» запитав у ямпільчан, як часто вони виїздять із міста, куди найдалі подорожували й що під час мандрівок запам’яталось їм найбільше.  

DVasyukovДавид Васюков, 11 років, школяр
На літніх канікулах їздив з батьками в Одесу. Було круто, весь тиждень пробув на пляжі. Найбільше запам’яталось, як мене вчили плавати: після тренувань додому повертався плавцем. Ще їв там смачну варену кукурудзу, вдома її смак уже не такий. Чекаю літа, бо ж залишати Ямпіль можу лише на канікулах.

 

YuTymoshenkoЮлія Тимошенко, 40 років, лікарка
На днях повернулася з Іспанії, куди їздила туристкою. Привезла багато магнітиків і шоколаду рідним та друзям.  Раз на два роки їжджу в Карпати кататись на лижах.  Була в Єгипті, там запам’яталось гарне обслуговування. Досі під враженням від  меню «Вісім ресторанів»: у ньому можна було спробувати страви головних кухонь світу. Привезла з Єгипту чорного кмину, він корисний для здоров’я.

VZamyshlyaievВіктор Замишляєв, 44 роки, держслужбовець
2012-го року був у Мюнхені під час чемпіонату з футболу. Хотів там відшукати пивоварню, де колись виступав Адольф Гітлер. Найбільше запам’ятались дороги: за якістю вони далеко попереду наших. А взагалі, не бачу особливої потреби виїздити з Ямполя на відпочинок. У нас і тут достатньо місць для цього.

HPrylutskaГалина Прилуцька, 80 років, пенсіонерка
Зараз ось збираюсь до доньки в Санкт-Петербург. Квиток придбала за 2000 гривень, їхатиму з Могилева-Подільського, бо через Вапнярку поїзд скасували. За Союзу працювала зв’язківцем, і зарплатня дозволяла їхати, куди душа забажає. Об’їздила весь Крим знаю його, як свої п’ять пальців. Була у Латвії: в Ризі та Єлгаві.

VasylynaВасилина, 27 років, у декретній відпустці
Студенткою, ще 2007-го чи 2008-го, зробивши спеціальну візу, я поїхала на літні канікули до Америки підзаробити грошей. Три місяці жила в Каліфорнії. Працювала на кухні закладу харчування, отримала чималий життєвий досвід, багато чого побачила. В американців зовсім інший менталітет, ніж у нас. Але жити там я б не хотіла.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля