10 подій у Ямполі на свята

Анонс

10 подій у Ямполі на свята

Сьогодні в Ямполі вже відкрили новорічну ялинку. Місто входить у святковий ритм, і від завтра до Різдва відбудеться чимало цікавого. «Дирижабль» поцікавився, які присвячені Новому року та Різдву події відбудуться в Ямполі. Нижче — їх зручний список.

Завтра, 19 грудня, у День святого Миколая відбудеться одразу три цікавих події. О 14-тій у центрі сімейного розвитку та дозвілля KinderFest пройде благодійний концерт для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Організатори запрошують усіх, хто має бажання привітати малечу зі святом.
Тоді ж, о 14-тій, святкування почнеться в піцерії «Чикаго». Обіцяють живу музику, танці, виступи дітей та ігри з призами. О 18-тій почнеться програма для дорослих. Вхід із дитини — 30 гривень, для дорослих безкоштовний.
О 15-тій «Миколая» відзначатимуть у 3D-кінотеатрі. Тоді почнеться показ святкового мультфільма, і до квитка відвідувачі отримають подарунок — солодку вату.

20 грудня о 16-тій годині в KinderFest відкриють новорічний дворик та резиденцію Діда Мороза. Запрацює й новорічна ярмарка сувенірів ручної роботи. Роздивитись і придбати собі вироблені ямпільчанами красиві речі можна буде протягом усіх новорічних і різдвяних свят.

А з понеділка, 21 грудня в KinderFest почнуться святкові щоденні події. З 13 до 17 години щодня відбуватиметься зустріч дітей із Дідом Морозом. Можна буде особисто передати зимовому чарівнику листа зі своїми мріями й бажаннями, поспілкуватись і сфотографуватись із ним, а також отримати смачний подарунок. Із 16 по 20-ту години в центрі на святковий вечірній відпочинок зможе збиратись молодь. Також KinderFest планує організаувати святкові прогулянки на конях із Дідом Морозом та Снігуркою. Їхній графік з’явиться пізніш.

До новорічної ночі свою програму підготувала піцерія «Чикаго». Заклад запрошує містян на Карнавальну ніч. А міська рада організувала новорічні гуляння. Вони почнуться 1 січня о 2 годині ночі на центральній площі.

2 січня о 14 годині маленьких глядачів знов чекатиме 3D-кінотеатр. Там відбудуться ігри та конкурси зі Снігуркою та Дідом Морозом. А після них покажуть мультфільм.

І 6 січня о 10 ранку в центрі виступить Різдвяний вертеп.

Додаткову інформацію, за потреби, дізнавайтесь безпосередньо в закладах або телефоном. Номер центра KinderFest — 0976899220, 3D-кінотеатра — 0972639031.

 

Автор публикации

не в сети 8 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля