У Ямполі з’явиться своя «нова поліція»

У Ямполі з’явиться своя «нова поліція»

Невдовзі ямпільську поліцію мають реформувати: у районі створять дві групи швидкого реагування. Про це Дирижаблю розповів начальник райвідділу 36-річний Руслан Мілевський.

— Групи патрулюватимуть цілодобово. Кожній дістанеться своя зона, поділимо Ямпільський район на дві частини, — пояснив він.

Ці групи стануть аналогом «нової поліції», яка вже працює у великих містах. Вони стежитимуть за безпекою дорожнього руху, переберуть на себе частину функцій дільничних інспекторів.

Коли саме нововведення запрацює в Ямполі, Мілевський казати не береться. Можливо, вже з листопада.

Визначитися з тим, хто увійде до складу груп, мають уже до кінця жовтня. Це точно будуть поліцейські, які пройшли переатестацію. За словами Руслана Мілевського, у Ямпільському районі з цим упоралися всі працівники.

Групи швидкого реагування нині створюють у районних центрах по всій країні. Вони вже працюють у Київській, Харківській, Львівській, Хмельницькій та Волинській областях. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав, що реформа торкнеться усіх 430 малих і середніх міст України та населених пунктів у районах. Загалом планують сформувати 1 476 груп швидкого реагування, в яких буде задіяно близько 12 тисяч поліцейських.

Кожна група складатиметься з двох поліцейських. Групи будуть чергувати в цілодобовому режимі: чотири зміни по 12 годин кожна. Поліцейські матимуть планшети з доступом до електронних баз поліції. Також Міністерство внутрішніх справ планує надати групам реагування нові автомобілі. Для цих потреб уже закупили 192 автомобілі Renault Dokker і 104 Renault Duster. Перша модель кош­тує 394 тисячі гривень, друга — 450 тисяч. В авто є ізольоване відділення для затриманих. Але чи отримає нові машини Ямпільський район, поки що не відомо.

 

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля