Що екс-керівник Ямпільського райвідділу міліції приховав у попередній декларації

Що екс-керівник Ямпільського райвідділу міліції приховав у попередній декларації

Ми знайшли кілька розбіжностей в останніх деклараціях Сергія Гаджука, нинішнього голови ямпільської районної ради і екс-начальника райвідділу міліції.

Так, будинок у Клембівці, дві ділянки землі — в Ямполі (17,5 соток) та Піщанці (4,5 соток), не потрапили у минулорічну декларацію Гаджука. Хоча тоді він ними вже володів.

Стала також відомою вартість автомобіля його дружини — 116 тисяч гривень на момент його появи у грудні 2012 році. За десять днів до цього Гаджук став власником будинку у Клембівці за 168 тисяч гривень.

Торік авто з’явилося у його доньки Ольги — Cherry QQ за 49 тисяч гривень. Вона задекларувала 5 тисяч гривень доходу.

Сам Сергій заробив 78 тисяч як начальник міліції. Ще 13 тисяч за півтора місяці на посаді голови райради.

Раніше не існувало жодної відповідальності за неповне чи недостовірне заповнення декларації. Штраф могли накласти лише за її несвоєчасне подання. Тепер а брехню у деклараціях можуть оштрафувати на 51 тисячу гривень або навіть посадити у в’язницю.

До речі, Сергій Гаджук опублікував електронну декларацію першим серед усіх ямпільських чиновників. Принаймні, лише його декларацію видавав сайт Національного агентства з запобігання корупції за запитом «Ямпіль Вінницька область» 26 жовтня, тепер — 113.   

Інші депутати районної та міської ради статки не декларували (за винятком кількох співробітників райадміністрації, які за сумісництвом є депутатами). Вони, мер і його заступники не входять до числа тих, хто мусив першочергово подати декларації. Тому з їхніми доходами громадськість ознайомиться вже 1 квітня 2017 року.

Фото: bykvu.com

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля