Три події від «Дирижабля» до Дня міста

Дирижабль

Три події від «Дирижабля» до Дня міста

Шукайте наш бірюзовий стенд у центрі міста. Там можна буде придбати смачний лимонад, оформити передплату на газету за акційною ціною та взяти участь у розвагах, які ми готуємо до свята.

Фотосушка
Виставка фотографій під відкритим небом

Покажемо найкращі знімки, які зробив «Дирижабль» за рік роботи. А ще назбираємо світлин ямпільских фотографів і любителів — вони теж потраплять на виставку. Якщо у вас самих є кілька гарних знімків, роздруковуйте їх на фотопапері (бажаний, але не обов’язковий формат — 15х20) та приносьте 14 серпня у парк.

Будь-яку фотографію можна буде купити або ж виміняти: віддаєте на виставку своє фото, забираєте в якості подарунка чиєсь.

Фотографи на звороті знімків можуть написати, чим для них ці фотографії особливі. Лишити якесь повідомлення людині, котра захоче забрати їхню роботу. Або вигадати завдання, виконавши яке, можна отримати фото в подарунок.  Не обмежуйте фантазію 🙂

Гра для підлітків «Ямпільський виклик»
15.00, центральний парк

Ділимося на команди і проходимо квест-вікторину з веселими питаннями про Ямпіль та завданнями. Перед тим не завадить передивитися тексти на нашому сайті drgbl.net — чимало питань стосуватимуться героїв текстів та місць, про які ми писали.

«Вигадуємо бренд Ямполя разом»
Публічна лекція-дискусія
16.00, центральний парк

Нещодавно Ужгород презентував бренд власного міста — його логотип, слоган і те, як рекламувати його в Україні. Ми привеземо в Ямпіль людей, які все це вигадували. Вони поділяться досвідом, пояснять, навіщо місту бренд і підкажуть, як розробити його Ямполю. Приходьте, дискутуйте, діліться думками.

Запрошуємо підприємців, депутатів, активних містян та молодь. Давайте вигадувати майбутнє Ямполя разом!  

На жаль,  захід скасовано.
Запрошені на нього спікери не зможуть приїхати до Ямполя на День міста. Лекція переноситься на іншу дату, яку саме  — ми ще напишемо.

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля