Медіашкола в Ямполі: що там буде і як потрапити

Дирижабль

Анонс

Медіашкола в Ямполі: що там буде і як потрапити

18-20 вересня «Дирижабль» проводить у Ямполі медіашколу для молоді #FreedomUkraine. Це три дні майстер-класів від відомих українських журналістів і спільна робота з ними – над сюжетами, фоторепортажами і статтями про Ямпіль.

Що буде на медіашколі?

Три команди – по 5 учасників у кожній – створять власні журналістські проекти про Ямпіль. Історії, які міститимуть текст, відео і фото. На журналістському сленгу такі історії називають «лонгрідами» і виглядають вони, наприклад, так або так.

Кожна команда матиме свого наставника – магістра або випускника Школи журналістикиУкраїнського католицького університету. Спільно з ним ви вигадаєте тему для лонгріду, зберете необхідну інформацію, відзнімете і змонтуєте фото і відеосюжети, напишете тексти.

Крім наставників, командам допомагатимуть спеціальні гості медіашколи – Андрій Баштовий, журналіст і співзасновника Hromadske.TV, і Антон Семиженко, журналіст видання Insider та журналу «Країна».

Вони проведуть лекції і майстер-класи з відеозйомки, технік ведення інтерв’ю і підготовки журналістських матеріалів.

Як взяти участь?

До 15 вересня надіслати на e-mail drgbl@drgbl.net коротке есе, відеоролик або фоторепортаж на тему «Як можна змінити Ямпіль».

Нам цікаві ваші думки і ідеї про те:

— чого Ямполю бракує зараз

— що було би добре у місті змінити і як це зробити

— як змінювалося місто за останні роки

— що би ви самі хотіли зробити для міста, якби мали достатньо ресурсів і знань

Цей перелік тем неповний – можете написати про будь-що інше, що стосується розвитку міста, громадських ініціатив, проектів і заходів, які можна організувати у Ямполі, і людей, готових за це братися.

Додаткові бали отримають ті роботи, які окрім власних роздумів і ідей автора, міститимуть коментарі інших людей (наприклад, можна провести опитування серед знайомих, однокласників чи випадкових перехожих – що вони думають про ті теми, які ви зачіпаєте у роботі, які ідеї самі мають).

Подавати роботи можуть школярі і студенти у віці 14 – 19 років.

Авторів 15 кращих робіт запросять на медіашколу.

Список учасників оголосять 16 вересня – шукайте його на сторінці «Дирижабля» в соцмережах – Vkontakte або Facebook.

ВАЖЛИВО. Відвідати лекції і майстер-класи можуть усі охочі незалежно від віку (навіть ті, хто не працюватиме над лонгрідами). Попередньо слід обов’язково зареєструватися – для цього перейдіть сюди. Точний перелік лекцій, час і місце їх проведення «Дирижабль» повідомить згодом.

 

Медіашколу #FreedomUkraine організовано інтернет-виданням «Дирижабль» та громадською організацією Media Development Founration за підтримки програми MYMEDIA та Міністерства закордонних справ Данії.

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля