Ямпільчани зробили ялинки з макарон, горіхів та виборчих пломб

Ямпільчани зробили ялинки з макарон, горіхів та виборчих пломб

Новорічні ялинки роблять далеко не лише з дерева: є чимало прикладів, коли умільці з усього світу робили головну прикрасу зимових свят із книжок, медичних рукавичок, пивних пляшок, винних корків, і навіть стільців чи велосипедів. Ямпіль не відстає: у місті пройшов конкурс «Ялинка без ялинки», покликаний спонукати містян не рубати живі дерева.

Цікавого там чимало: «ялинки» з ватних дисків, ракушок, реп’яхів, горіхів. Роботи можна було побачити в Будинку дитячої та юнацької творчості, кілька експонатів є й у приміщенні райадміністрації. Відділ освіти РДА і влаштував цей конкурс.

Скоро найцікавіші альтернативні ялинки поїдуть змагатись у Вінницю. Поки що ж поспішайте побачити незвичні прикраси.

Чи не найбільшу увагу відвідувачів привертають «ялинки» з макарон та пластикових пломб, якими під час недавніх місцевих виборів опечатували скриньки для бюлетенів. Авторка, восьмикласниця з села Безводне Крістіна Сідлецька, через кольори пломб назвала цю ялинку «Патріотичною».

А макаронну ялинку зробила іще зовсім маленька ямпільчанка, другокласниця Анна Мудрак із першої школи.

Нагадаємо, головна міська ялинка цьогоріч також штучна. Це вперше в історії Ямполя, і, судячи з церемонії відкриття, містянам вона прийшлась до смаку. А тиждень тому в Будинку дитячої та юнацької творчості пройшла виставка ялинкових прикрас. На ній можна було побачити чимало красивого, зокрема й таке:

Більше фотографій прикрас (авторства, як завжди, Влада Савицького), шукайте на вихідних на наших сторінках «Вконтакті» та у Facebook.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля