«Можна вибрати в інтернеті, а купити тут — ціна буде такою ж»

«Можна вибрати в інтернеті, а купити тут — ціна буде такою ж»

* Партнерський матеріал

З магазину АЛЕКС, який знаходиться у приміщенні Другої школи, часто лунає гітара. Це єдине місце в Ямполі, де можна придбати музичні інструменти. Найбільшим попитом користуються гітари — акустичні та електронні. За ними приїздили навіть з Молдови.

Власник магазину, 48-річний Олександр Слободяник, і сам грає на гітарі. Ще з шостого класу. Вчився у музичній школі. Щоправда, так і не закінчив її. Покинув через три роки.

 

― На четвертий рік потрібно було обирати ще один інструмент для гри, крім гітари. Хотів фортепіано, а мене відправили на баян. Я образився і пішов зі школи.

Але зі своїм вчителем по гітарі, Володимиром Чеботарем, він досі дружить. Радився з ним перед тим, як відкривати музичний магазин.

— Володимир казав, що це може не піти, можна прогоріти, в Ямполі не вийде. Але коли я магазин таки відкрив, він став моїм кращим клієнтом. Найбільше придбав апаратури і музичних інструментів для учнів.

Магазин працює третій рік. Найбільший попит на гітари та струни до них. За увесь час придбали чотири електронні гітари. Акустичні брали молдовани, бо в Ямполі ціни на них нижчі.

― Техніки зараз багато продають і купують через інтернет. А от музичний інструмент — це індивідуальний інструмент для кожного. Потрібно взяти його в руки, спробувати зіграти і лиш опісля купувати.

Якось хотіли придбати укулеле на подарунок. Це така маленька гітара на чотири струни, популярна на Гавайях. В магазині її не було. Олександр вирішив замовити, тепер має у продажі. Цей інструмент облюбував його 16-річний син Сашко. Перші мелодії розівчив за вечір — дивився в інтернеті, як правильно грати.

― Якось замовляли хороший і недорогий синтезатор, не семпльований. Тобто такий, в якому звуки не записані. Все те, що на ньому створюється, є унікальним, авторським. З інших ексклюзивних замовлень — просили гітарний підсилювач ламповий за сім тисяч гривень. Для Ямполя це навіть дуже сильно.

Олександр закуповує інструменти у кількох фірм. Працює з головним постачальником інструментів в Україну — компанією Джем, з Джаз-клуб-сервіс з Кривого Рогу. Аксесуари замовляє в одеській фірмі Big Pro Ukraine.  

 

― Починав я з фірмою з Кривого Рогу. В очі їх не бачив, працюємо на довіру. Мені надсилають апаратуру, я її перевіряю, дзвоню, що все добре і тоді тільки оплачую товар. Є один постачальник для всіх, а в нього умова: щоб ціна була однаковою на всіх сайтах і магазинах в Україні. Можна вибрати інструмент десь на сайті, прийти до мене в магазин — ціна буде такою ж.

У магазині є невелике підсобне приміщення. Олександр планує відкрити там студію звукозапису.

― От захотіла дитина заспівати і батьки хочуть родичами показати, як дитина гарно співає. Прийшли і записалася. Я вдома цим вже займаюсь. Знайомі, кому робив, задоволені. На весіллях якось музичний подарунок дарували.

Олександр хоче розширити асортимент інструментів. Завезти більше звукової апаратури. Є багато інструментів, на яких люди хотіли б навчитись грати, а в Ямполі можливості немає. Часто питають про акордеони і баяни, а вони нині дорогі — 15 тисяч гривень. Щоправда, в магазині таки є один баян. Ним раніше користувалися, попросили продати. Коштує трохи більше тисячі гривень.

muzmagazin_price_845x700

*Партнерські матеріали — це тексти, які ми публікуємо як рекламу. За них заплачено. Але ми рекламуємо лише те, чим самі скористалися б. Ми не вихваляємо нічого, а розповідаємо реальну історію, яка стоїть за товаром або підприємцем. Щоб споживачі краще розуміли, що і в кого купують. Ви теж можете замовити такий текст, дзвоніть у редакцію: 096-118-10-61. Ціни на рекламу можна глянути тут

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля