Куплений в Ямполі лотерейний білет зірвав джекпот

Куплений в Ямполі лотерейний білет зірвав джекпот

Лотерейний білет, який купили в Ямполі за 24 гривні, приніс його власнику 130 тисяч виграшу. Це сьомий джекпот у «Спортпрогнозі» за три місяці цього року. І, можливо, перший в історії Ямполя.

Журналісти «Дирижабля» навідались до магазину «Крокус», що біля автовокзалу. Саме там 17 березня купили білет. Власник магазину Олег Ярошинський знає про виграш, але сам щасливчик до нього не приходив. Гроші той все одно буде отримувати або у Вінниці, або в Києві.

Знаю точно, що це з нашого району людина. Тут автовокзал і люди приїздять з ближніх сіл.

Каже, що є постійний контингент покупців: люди, які грають в лотерею, роблять це регулярно. Переважно це жителі району, яким за 40. Так одна бабуся приходить за білетами  вже три роки поспіль. Її дід кинув курити і на зекономлені гроші вони грають.

Джекпотів Олег в Ямполі не пам’ятає, хоча займається лотереями давно. Але каже, що суми вигравали й більші, ніж цього разу по 400-600 тисяч.

Розміри найбільших українських джекпотів вражають. Дев’ять років тому рекордний виграш від «Суперлото» дістався гравцю з Тернополя. Він отримав більше 15 мільйонів гривень. Трохи менше, 14 мільйонів, виграв житель Дніпропетровська позаторік. Таку ж суму виграв киянин у 2011 році.

Найбільшим джекпотом у світовій історії став виграш американців у 656 мільйони доларів у лотереї Mega Millions. Двічі в історії найбільша лотерея в Європі EuroMillions подарувала гравцям з Великої Британії та Португалії суперпризи в розмірі 190 мільйонів євро.

На Вінничині виграші менш масштабні, але теж є. Наприклад, 2010 року житель Могилів-Подільського виграв майже 37 тисяч гривень. На той час це була дуже навіть пристойна сума.

Автор публикации

не в сети 2 года

Влад Савицький

Комментарии: 0Публикации: 9Регистрация: 25-02-2016
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля