Який ваш найяскравіший спогад літа?

Опитування

Який ваш найяскравіший спогад літа?

Ямпільчани поділилися з «Дирижаблем» найцікавішими пригодами літа. Тепер ми знаємо, хто чим займався, де був і в які історії потрапляв.

Маргарита, 14 років, Ямпіль

Маргарита, 14 років

Із подругою вирішили переплисти Дністер на автомобільній камері. Вона виявилась дірявою… Річку ми таки подолали й відпочивали потім із молдованами. До українського берега пристали біля застави. Губи ще півгодини були сині, а ми — повністю мокрі. Зате щасливі.

Микола, 27 років, Ямпіль

Микола, 27 років

Я вперше став татусем, і був присутнім на пологах дружини.  Раджу всім чоловікам підтримувати дружин у такі моменти й не боятися побачити народження дитини на власні очі.

Михайло, 24 роки, Ямпіль

Михайло, 24 років

Працюю на землі. Врожай пшениці збирав якраз у спеку. Надворі було +38, а в комбайні — більше +40. От і отримав сонячний удар та місце в реанімаційному відділенні. Так що це літо я ще довго пам’ятатиму.

Денис, 28 років, Ямпіль

Денис, 28 років

Літо запам’яталось  випадковою зустріччю  із туристами проекту «Пішки навколо України», яких я прихистив удома. Потім була поїздка в Карпати з поступовим переходом із раю до пекла. Рай був жарким, а пекло — пронизливо мокрим і холодним, як у скандинавських сагах.

ЛюдЛюдмила, 54 роки, Ямпільмила, 54

Разом із чоловіком маємо пересувну пасіку. Коли збирали мед неподалік ріпакового поля, довелось ночувати у лісі, аби ніхто не покрав вулики, а бджоли встигли назбирати мед. Після однієї ночі в лісі більше не залишалась на нічні чергування. Вистачило вражень.

Лариса, 28 років, Ямпіль

Лариса, 28 років

У червні з сім’єю їздили до Лядівського монастиря. Хоч ішов уже сьомий місяць вагітності, я зважилась скупатись у цілющому джерелі: кажуть, це добре для здоров’я малюка. 3 серпня він народився — і, дійсно, все пройшло добре.

Василь, 25 років, Ямпіль

Василь, 25 років

Був на заробітках.  Вдалось за 3,7 тисячі доларів купити автомобіль, про який мріяв ще з дитинства. Права маю зі школи, от тепер і буду кермувати власним авто.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля