З ямпільських клумб не крадуть тільки чорнобривці

З ямпільських клумб не крадуть тільки чорнобривці

Ямпіль може стати містом чорнобривців. Як кажуть у Комунгоспі, це єдині квітки, яких не виривають з корінням із міських клумб. Усі інші рослини доводиться саджати по два-три рази, бо за ніч вони безслідно щезають.

Нещодавно в мережі з’явилося звернення мерії та Комунгоспу з проханням припинити крадіжки. «Ямпільчани не соромляться виривати розсаду для власних потреб навіть посеред білого дня, навіть у велелюдних місцях. Найчастіше крадуть квіти одразу після висадки, поки рослини ще не встигли вкоренитися», — йдеться у тексті звернення.

У Комунгоспі є посада озеленювача-квітникаря. Розсаду купляють на базарі. Через крадіїв невеликі однорічні рослини доводиться знову підсаджувати, а насадження багаторічних іноді поновлювати вже немає чим.

Розсаду квітів продають на ринку, біля спеціалізованих магазинів та навпроти «Зорепаду».

Ціна одного кущика сальвії — 10 гривень, петунії — 7–10, а десяток чорнобривців, айстр і «майорів» у бабусь на соціальних ринкових місцях можна купити за 5–10 гривень.

— Ми вирішили провести експеримент. Закупили минулого вівторка 30 штук петуній, висадили — хотіли побачити, скільки лишиться на ранок. То за одну ніч вкрали 11 штук, наступної ночі — ще сім. Просто варварство якесь, — говорить працівниця Комунгоспу Леся Кукіль.

Найбільше постраждали від рук злодюжок клумба біля танка, трикутник і бетонні клумби біля фонтану і «стометрівки» та клумба біля дитячого магазину«Капітошка».

Зверталися до поліції — адже її співробітники патрулюють центр, але зловити за руку нікого не вдалося.

Зазвичай квіти виривають уночі.— Сальвії та айстри теж крадуть, найкращу розсаду виривають одразу після висадки. У нас квітникарка навіть з дому вже власну розсаду приносила — і ту повиривали, — кажуть у Комунгоспі. А от на що любителі дармової розсади не накидають оком, то це — чорнобривці. У Комунгоспі говорять, що, мабуть, саме чорнобривцями і прикрашатимуть місто.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля