«Київстар» не в курсі, що Велика Кісниця без зв’язку

Проблема

«Київстар» не в курсі, що Велика Кісниця без зв’язку

Вже півмісяця кісничани скаржаться, що в селі не працює зв’язок від мобільного оператора «Київстар». Причина відома: 10 лютого хтось украв оптоволоконний кабель, який забезпечував роботу передавача. А от коли телефони побачать мережу знов, невідомо.

Поки шукають злодіїв (яким загрожує від штрафу в 850 гривень до двох років тюрми), селяни, щоб зв’язатись із родичами та знайомими, мусять виїжджати поближче до Ямполя. За 5 кілометрів від села телефони вже «бачать» мережу.

— Одногрупники питають уже, чи я ненароком у бункер не потрапив, — жартує кісничанин Владислав Кирницький. — Але насправді все не так весело. От мати з ювілеєм не зміг привітати, й посилку з Вінниці вчасно забрати.

Ми зателефонували в сервісний центр «Київстару». Уважна оператор, ретельно розпитавши про проблему, відповіла:

— Я дивлюсь на карту Вінниччини, і в нас не позначено, що десь в області є технічні проблеми. Це означає, що ніхто з Великої Кісниці не звертався. Ваше повідомлення тепер у базі, але треба, щоб більше людей на це скаржились. Коли стане видно, що проблема турбує багатьох, на місце виїде технічна група і все полагодить.

Повідомити оператору про проблему просто: треба зателефонувати на безкоштовний номер 466, і далі, слідуючи голосовим підказкам, обрати розмову з оператором. Тоді пояснити проблему й попросити зареєструвати своє повідомлення.

— Передайте, щоб, коли виїжджатимуть із села поговорити по телефону наступного разу, хай заразом зателефонують і нам,  — порадили в «Київстарі».

Житель Великої Кісниці Станістав Стариш запевняє, що місцеві в «Київстар» дзвонили і не раз:

— Там сказали, що протягом тижня зв’язок відновлять, але вже два тижні його відновлюють і ніяк не можуть відновити. Сьогодні (1 березня — Ред.) їхав з батьком в музичну школу і ми бачили, що біля вишки «Київстару» нарешті проводяться ремонтні роботи.

Підтверджує це й інша жителька села, Валентина Педоренко. Каже, що вишку ремонтували і обіцяли, що вже у п’ятницю, 4 березня, зв’язок з’явиться.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

  1. — Я дивлюсь на карту Вінниччини, і в нас не позначено, що десь в області є технічні проблеми.
    А я подивився б у їхню медичну картку і побачив би що там позначено шо вони ідіоти. Зріжуть вишку на метал другий раз , а вони будуть з Києва на карту Вінничини глядіти)))))

  2. Дивно. А наскільки мені відомо, то зв’язок пропав ввечері 10 лютого. Більшість людей це помітила лише вранці — 11 лютого. А на основі яких даних у статті приводиться дата 16 лютого? 10 березня, фактично через тиждень буде місяць як кісничани залишились без зв’язку Київстару….

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля