Кінотеатр «Ювілейний» працює чотири дні на тиждень

Кінотеатр «Ювілейний» працює чотири дні на тиждень

Ямпільський кінотеатр, який пустував останні п’ять років, 14 серпня нарешті запрацював. Відтепер фільми там обіцяють показувати регулярно. Вдень — для дітей, увечері — для дорослих. Квитки обійдуться в 5-10 гривень.

Які саме фільми будуть показувати, Людмила Кінзерська, директорка кінотеатру, розповідає неохоче. Каже, що за день до показу буде з’являтися афіша з назвою стрічки, яку планують показувати.

— Якщо розповімо, то одразу можна буде глянути в інтернеті, а до кінотеатру вже і не захочуть іти. Обіцяю, що буде цікаво, — каже вона.

Кінотеатр, Ямпіль, "Ювілейний"
Кінотеатр, Ямпіль, "Ювілейний"
Кінотеатр, Ямпіль, "Ювілейний"
Кінотеатр, Ямпіль, "Ювілейний"

 

На День міста ямпільчани подивилися два фільми. Дітям показали «Робінзона Крузо», а дорослим — «Падіння Лондона» (американський бойовик, який ішов у кінотеатрах України у березні цього року). Ще через кілька днів крутили мультфільм «Маша і Ведмідь» та радянські мультики, а в неділю, 28 серпня, о 19.00 почнуть показ індійських фільмів.

Надалі кінотеатр працюватиме за таким розкладом: у вівторок, четвер, суботу і неділю о 15.00 — фільми чи мультфільми для дітей. Ціна квитка — 5 гривень. У неділю та суботу о 19.00 — фільми для дорослих. Ціна квитка — 10 гривень.

Фото Миколи Муковоза

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля