У травні в Ямполі проведуть кінофестиваль

У травні в Ямполі проведуть кінофестиваль

Громадська організація «Ямпільська козацька сотня» у травні організовує фестиваль аматорського кіно Yampil-Fest-2017. На ньому покажуть кращі ролики і короткометражки, які ямпільчани знімуть про своє місто та район.  

Фільми для показу обиратиме журі. Їх можна надсилати з 1 лютого до 12 травня на адресу kozaks.yampil@gmail.com. У форматі та жанрі учасників майже не обмежують. Єдине, що не прийматимуть: кліпи, фотослайди, рекламу.

Тривалість відео — від 1 до 15 хвилин, його учасники мають зняти самостійно. Центральна тема роликів: яким ямпільчани хочуть бачити своє рідне або село. Які існують проблеми, а що варто змінити або створити у сферах екології, культури, спорту, туризму. Також можна показати, чим Ямпільщина або її жителі цікаві й унікальні.

— Ми хочемо знати, яким рідне місто та район бачать чи хочуть побачити молоді люди, — пояснюють організатори.

Кращі фільми покажуть у травні в ямпільському кінотеатрі, а їхніх авторів нагородять призами. Більше інформації про конкурс шукайте на сторінці «Ямпільської козацької сотні» у соціальній мережі Вконтакті.

Нагадуємо, що восени 2015 року Дирижабль влаштовував молодіжну медіашколу. Її учасники теж мали написати есе або зняти ролики про Ямпіль.   

Лише одна учасниця, Юлія Царюк, надіслала нам відеоролик.

— Ролик перероблювала разів 15-20! – згадувала дівчина. – Постійно глючила програма для монтажу, доводилось перезапускати її та починати все спочатку. Витратила на це хтозна скільки годин… Коли ж нарешті впоралася, вдома зник інтернет. Мусила бігти до подруги, і з її комп’ютера надсилати ролик.

А ось і сам ролик.

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля