Чим вам запам’ятався минулий рік і чого чекаєте від 2016-го?

Опитування

Чим вам запам’ятався минулий рік і чого чекаєте від 2016-го?

Перетин років — вдалий час для підведення підсумків та складення нових планів. Ми попросили ямпільчан згадати про найцікавіші та найважливіші миті 2015-го, і поділитись, чого очікують від нового року.

2015-opytuvannia-Igor

Ігор, 15 років, соліст-вокаліст

— 15-й рік приніс мені багато приємних моментів, творчих перемог. Я став призером Всеукраїнського  фестивалю  «Талант-2015» у Кам’янець-Подільську, а на обласному конкурсі «Подільський зорепад» зайняв друге місце. Були ще змагання в Одесі, але через травму не вийшло туди поїхати. Зате був у Кіровограді, де став срібним призером. Від наступного року чекаю більше творчих перемог  і  здобутків.

2015-opytuvannia-Kristina

Крістіна, 16  років, школярка

— Торік я багато працювала над новими науковими проектами. Моя сфера — народознавство. Їздила у Вінницю на конференції. Іще 2015-й запам’ятається сімейними подіями: в сестри було весілля, яке ми всі вдало відсвяткували. Ще мандрувала, влітку була у Скадовську Херсонської області, у найбільшому в Україні  біосферному заповіднику «Асканія-Нова». Там почула багато нового та цікавого, знайшла нові знайомства. Від 16-го хочу успішно закінчити школу, вступити до університету, а найбільше я мрію про мирне життя, без війни на Сході. Багатьом знайомим вона поламала долі.

2015-opytuvannia-Dmytro

Дмитро, 16 років, учень випускного класу

— Торік я з командою переміг на всеукраїнських змаганнях «Козацький гарт» у Карпатах. Оскільки вже закінчую школу, то  готуюсь до випускного та всіх екзаменів. Від нового року чекаю миру й ладу, особливу надію маю на роботу парламенту.

2015-opytuvannia-Mariya

Марія, 13 років, школярка

— Влітку була в Одесі, отримала багато чудових емоцій. Досі  під враженнями від морського порту й парку розваг. Особливим 2015-й був для мого навчання в екологічному напрямку, бо зі 103 учасників на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик до природи» в  Київському національному еколого-натуралістичному центрі зайняла третє місце.  В минулому році я навчилась випікати імбирне печиво. Цьогоріч мрію з’їздити у Карпати.

2015-opytuvannia-Lyudmyla

Людмила, 47 років, педагог-організатор

— Радію за своїх випускників. 2015-го це була ціла плеяда обдарованих дітей. Які ще, до всього, брали участь у волонтерській діяльності. А потім вступили до гарних, престижних навчальних закладів. Зараз вони на свята приїздять додому, приходять до рідної школи. Це викликає гордість за свій колектив, свою роботу. В сім’ї теж маю гарні новини: 2015-го в родині відбулось поповнення у родині. Я стала бабусею, в нас народилась дівчинка Ганнуся. Хочемо, аби вона в нас була здорова та росла на радість.

2015-opytuvannia-Oksana

Оксана, 34 роки

— У серпні поїхала відпочивати в Карпати, в село Миколичі біля Яремче. Їхали за грибами, нічого не знайшли — але, попри те, відпочинок був гарним. Дуже сподобалось на природі, сподіваюсь з’їздити туди ще. А від цього року хочу лише здоров’я для дітей та миру для України.

2015-opytuvannia-Oleksandr

Олександр, 32, майстер

— 2015-го балкончик оновив біля  дому. Все повністю зробив своїми руками. Хоча думав про нього довше, ніж робив. Балкон вийшов великий, тепер там ялинка стоїть. А в цьому році бажаю стабільності собі й іншим.

Фото Влада Савицького.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля