На Хелловін у Ямполі влаштують костюмований квест

Анонси

На Хелловін у Ямполі влаштують костюмований квест

31 жовтня Ямполем буде бігати молодь у хелловінських костюмах і розгадувати квест-детектив. Долучитися може кожен – приходьте у суботу о 16.00 до центрального фонтану.

Квест організовують ямпільські школярі і студенти – Діана Вишнева,  Сашко Шпотак, Настя Чустра і Нікіта Солунін. Вони самі вигадали сценарій гри-розслідування: кілька десятків завдань та головоломок. Вирішивши їх, команди-учасники зможуть розкрити уявний злочин. Переможе та, яка впорається першою.

– Спочатку просто хотіли зробити щось цікаве, зібрати багато людей, подивитися фільм жахів, для усіх гостей ввести хелловінський дрес-код. Потім подумали, що можна організувати щось більш видовищне. Таке, що не кожного дня відбувається у місті. Вирішили робити квест, – розказує Діана Вишнева.

Організатори готують багато і різних завдань – розгадати шифри, скласти мапу, знайти місце за фотографією. Усіх секретів не видають і обіцяють здивувати учасників.

– Не обов’язково приходити на квест з ніг до голови у костюмах вампірів чи зомбі, але якщо додасте до одягу якусь хелловінську деталь, буде круто і весело. Можна вибілити обличчя і в куточках рота намалювати кров, або замалювати лише половину обличчя, кольори підбирати відповідно до одягу, який у вас є.

У мене купа ідей, звертайтеся, якщо не знаєте, що вигадати. Придумаю образ і  спробую допомогти з реалізацією, – пропонує Діана.

Про ідеї для хелловінських костюмів і те, як легко втілити їх у життя, читайте невдовзі на «Дирижаблі».

Це вже не перший квест, який проводять у Ямполі. Влітку спільнота «Сховано у Ямполі» організовувала їх часто – хтось з її учасників ховав у місті подарунок, викладав фотографію схованки у групу Вконтакті, а інші мали здогадатися, де це.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Світлана Созанська

Комментарии: 0Публикации: 38Регистрация: 26-09-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля