Після грози ямпільчани масово несуть техніку в ремонт

Після грози ямпільчани масово несуть техніку в ремонт

Через грозу 10 травня у багатьох ямпільчан згоріла техніка. Найбільше дісталося модемам, телефонам та комп’ютерам. У диспетчерський «Укртелекому» сказали, що блискавка вдарила у телефону лінію. Саме по ній у Ямполі проходить сигнал інтернету: прилади, підключені до мережі, отримали потужний стрибок напруги.

Так телефон у квартирі ямпільчанки Каті Корець просто вибухнув, розірвавшись на дрібні шматки. Її хлопець Віталік виклав фото в Instagram  з підписом: «Ось що буде, якщо не відключити телефон або що-небудь інше з розетки під час грози».

— З вчорашнього вечора до мене дзвонять клієнти, — каже Влад Савицький, журналіст «Дирижабля», який також займається ремонтом техніки. — У всіх щось схоже: перегоріли модеми або не вмикаються комп’ютери. За півдня звернулося шість людей.

У мене і самого згорів модем і мережева карта у системному блоці. Я повимикав все з розеток, але вже коли кілька раз бабахнула блискавка.

Власник майстерні з ремонту техніки в Будинку побуту Олексій Думанський розповідає, що лише зранку взяв на ремонт п’ять пошкоджених грозою приладів.

— Комп’ютери, кілька телевізорів, монітор та модеми. Мій особистий ноутбук теж згорів. Сказати, в чому там проблеми, поки не можу. Може, запобіжники полетіли. Може, материнські плати.

Дощова погода у Ямполі триматиметься ще тиждень. Прогноз в інтернеті показує, що найближчими днями знову можуть бути грози.

— Як почули звуки грому, одразу вимкніть всі прилади, висмикніть дроти з розеток, — радить Думанський. — Відключіть від мережі телефони та комп’ютери.

Краще не класти дроти від різних приладів один поряд з одним. Бо все одно може пройти заряд і пошкодити техніку.

На станції рятувальної служби «101» кажуть, що грозовий вівторок 10 травня у них пройшов спокійно. Ніяких викликів не було. Хоча ямпільчани бачили, як блискавки били прямо у дахи будинків.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Слава Гонзель

Комментарии: 0Публикации: 40Регистрация: 11-05-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля