Як священик збирає гроші на нову церкву

Як священик збирає гроші на нову церкву

Отець Богдан, настоятель храму Київського патріархату, надрукував тисячу календариків, на одній стороні яких напис: «Допоможіть збудувати храм у Ямполі!», на іншій — банківські реквізити. Він роздає їх своїм прихожанам і знайомим. Сподівається на допомогу людей у будівництві нової церкви.

Тих грошей, які має нині, вистачить лише на виготовлення всієї необхідної для початку будівництва документації та проведення геологічних і геодезичних досліджень.

— На котлован уже цих грошей не буде.

Символічний перший камінь, на тому місці, де мають будувати церкву, заклали ще наприкінці квітня. Місце, яке займе церква, позначили кілками. На цьому, власне, роботи і припинили.

Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль

 

Нині компанія з Могилів-Подільського займається розробкою кошторису проекту. Вони оцінюють, у скільки обійдуться будматеріали, скільки, чого і на що потрібно. Завершити мають десь у серпні. Тоді ж зможуть назвати більш-менш точну суму, яка потрібна, щоб звести п’ятикупольну церкву висотою 21 метр, яка зможе прийняти 120 прихожан.

Архітектурний проект споруди розробили у Львівській політехніці. Працював над ним студент з Ямполя Роман Ткач, якому допомагали викладачі й одногрупники.

У планах священика до кінця цього року зробити фундамент. Для нього це дуже важливо, адже тоді люди побачать: будівництво почалось, гроші йдуть туди, куди треба.

Отець Богдан прогнозує, що за умови нормального фінансування, новий храм ямпільчани побачать уже через три роки. Але поки фінансування немає взагалі. Єпархія допомагає лише морально. 

Гроші на будівництво церкви вже жертвували. Благодійники та прихожани дають скільки хто може: від однієї гривні до кількох тисяч. У списку тих, хто дав гроші, люди з сіл Ямпільщини, з Одеси, Києва.

Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль
Церква, Ямпіль

 

А от серйозних спонсорів поки не знайшлося.

По фінансову допомогу отець Богдан звернувся до православних церков Київського патріархату по всьому світі. Він відправив листи до Америки, Канади, Австралії, Німеччини. Наразі жодної відповіді від них.

Тому священик сподіваєтся на допомогу всіх небайдужих. Ось реквізити, на які ви можете перерахувати гроші:

ПриватБанк: 5169 3305 0704 8046

Розрахунковий рахунок: 26006425926001 в ПАТ КТ «ПриватБанк», код ЄДРПОУ 14360570, МФО 302689

Телефон для питань: 0985958914

 

Автор публикации

не в сети 1 год

Вишнева Діана

Комментарии: 0Публикации: 58Регистрация: 12-05-2016
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля