На громадські слухання громадськість не прийшла

На громадські слухання громадськість не прийшла

Тарифи на вивіз сміття підвищиться майже вдвічі. Нині за кожного дорослого жителя домогосподарства треба платити дев’ять гривень у місяць, а вже скоро доведеться сплачувати 15 гривень.

— Підвищення тарифів прибутків нам не принесе, але хоча б не буде збитків, — пояснює начальник «Ямпіль-комунгосп» Микола Мазур.

У приміщенні міської ради 4 серпня проходили громадські слухання, на яких мали обговорювати як зміну тарифу, так і загалом організацію вивезення сміття у місті. Інформацію про проведення слухань розмістили у «Ямпільських вістях» та на сайті міської ради. «Дирижабль» також писав про це.

Але ніхто не прийшов. Щоб зберегти формальну процедуру, запросили працівників апарату міської ради та БТІ.

Микола Мазур зачитав проект постанови про зміну тарифів і не почув жодних заперечень чи пропозицій. На все пішло хвилин 15.

Міськрада, Обговорення, Ямпіль
Міськрада, Обговорення, Ямпіль
Міськрада, Обговорення, Ямпіль
Міськрада, Обговорення, Ямпіль

 

Остаточно підвищення розцінок на вивіз сміття ще має затвердити сесія міської ради.

Начальник комунгоспу назвав кілька причин зміни тарифів: підвищення цін на паливо для вантажівок, подорожчання запчастин для їхнього ремонту, необхідність заміни проржавілих сміттєвих баків. Проблемою є також те, що багато ямпільських родин сплачують лише за одного-двох дорослих, у той час як у будинку проживає більше людей.

Підвищаться також тарифи на вивіз сміття з підприємств та організацій. Нині вони платять 73 гривні в місяць за кубічний метр об’єму сміттєвих баків, встановлених на їхній території, а вже скоро платитимуть 121 гривню.

Цю послугу можуть замовити і прості ямпільчани. У такому разі «Ямпіль-комунгосп» сам надає металевий контейнер для сміття об’ємом 0,75 кубічного метра і зобов’язується спорожняти його щонайменше раз у місяць.

Зараз, за словами Миколи Мазура, в Ямполі у місцях загального збору сміття стоїть 70 сміттєвих баків, ще 50 — на територіях підприємств, 16 — у приватних господарствах.

Фото Влада Савицького

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля