Сайт і газета Дирижабль заморожують роботу

Сайт і газета Дирижабль заморожують роботу

З березня сайт і газета Дирижабль не оновлюються. Ми вирішили заморозити проект. Саме заморозити, а не закрити. Причина — недостатньо коштів на утримання редакції та випуск газети.

Ми пропрацювали в Ямполі насичені 3,5 роки, півтора з яких за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Фонду розвитку ЗМІ. За цей час стільки всього трапилося: круті знайомства, організовані заходи, довгі інтерв’ю, відрядження, презентації, виступи, навчання журналістів, запрошення в Ямпіль відомих людей, тексти, тексти і ще раз тексти. Наша команда встигла багато. Дякуємо за цей досвід.

Дякуємо тим ямпільчанам, які читали нас, підтримували, передплачували газету, вносили благодійні внески, замовляли рекламу. Завдяки вам і заради вас ми працювали. Ви надихали.

Дякуємо усій нашій великій команді волонтерів. Усім, хто долучався. Ваш внесок неоціненний.  

Ми зуміли задати планку місцевій журналістиці. Довести, що і про маленьке місто можна писати цікаво та сучасно.

Показали, що медіа — це не дошка похвали чи агітлисток. Його завдання геть в іншому: давати повну картину дійсності. Розповідати про успіхи, але й не замовчувати проблеми. Дізнаватися те, що невідомо загалу.

І разом з тим ми вимушені були прийняти рішення і заморозити проект.

Протягом найближчих тижнів будуть повернуті гроші усім передплатникам та рекламодавцям. З вами зв’яжуться, аби уточнити реквізити, на які можна повернути кошти.

ВАЖЛИВО. Якщо ви самостійно передплачувати газету через Укрпошту або поштаря, обов’язково зателефонуйте в редакцію — 096-129-49-68 і повідомте прізвище та ім’я, на кого була зроблена передплата і на який період.  

 

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля