4 факти про ямпільський чемпіонат з футзалу
Щоб організувати в Ямполі спортивний чемпіонат, достатньо мати бажання і знайти три тисячі гривень. Це довів директор дитячої спортивної школи Геннадій Гречковський. Ідея влаштувати районні змагання з футзалу з’явилася у нього в останній тиждень грудня, а вже третього січня відбулася перша гра турніру.
Задумом він поділився з міськрадою, і там одразу погодилися допомогти фінансово. З місцевого бюджету виділили три тисячі гривень на церемонію нагородження команд: купівлю кубків, медалей, грамот.
Щойно гроші знайшлися, організатори дали оголошення про чемпіонат у ЗМІ, обдзвонили школи району. Вдалося зібрали десять команд. З них чотири ямпільські: «Тирас», «ДЮСШ» є вихідцями і тренерами школи, «Силовик» і «Водоканал» — поліціянти з колишнього райвідділку та працівники ямпільського підприємства. Ще долучилися чотири збірні з сіл району: Великої Кісниці, Качківки, Дзигівки, Гальжбіївки, Тростянця і Клембівки.
— Для участі треба було написати заяви, отримати медичні довідки. Не всі встигли, тому наступного року очікуємо трохи більше команд, щонайменше чотирнадцять, — каже Геннадій Гречковський.
Трьом наймолодшим гравцям чемпіонату було по 14 років, а найстаршому, воротарю «Водоканалу» Михайлу Барібану, 56 років.
— Вік не заважає участі у чемпіонаті. Навпаки, молодь демонструє дорослу гру, а старші спортсмени, які попри свій вік мають хорошу фізичну форму, показують гарний приклад молоді, — переконаний Гречковський.
Загалом за весь чемпіонат, який тривав більше місяця, відіграли 45 матчів: по п’ять у кожному турі. Перемогу здобув ямпільський «Тирас», тренером, якого виступав сам директор спортивної школи. Потім команда отримала запрошення на обласне змагання з футзалу, зіграла у п’яти відбіркових матчах та потрапила у фінал області.
У попередні роки на обласних чемпіонатах «Тирас» вигравав лише срібло і бронзу. Чи вдасться цього разу вибороти золото та поїхати на всеукраїнські змагання, дізнаємося вже 28 лютого.
Коментарі