4 факти про ямпільський чемпіонат з футзалу

Досвід

4 факти про ямпільський чемпіонат з футзалу

Щоб організувати в Ямполі спортивний чемпіонат, достатньо мати бажання і знайти три тисячі гривень. Це довів директор дитячої спортивної школи Геннадій Гречковський. Ідея влаштувати районні змагання з футзалу з’явилася у нього в останній тиждень грудня, а вже третього січня відбулася перша гра турніру.

Задумом він поділився з міськрадою, і там одразу погодилися допомогти фінансово. З місцевого бюджету виділили три тисячі гривень на церемонію нагородження команд: купівлю кубків, медалей, грамот.

Щойно гроші знайшлися, організатори дали оголошення про чемпіонат у ЗМІ, обдзвонили школи району. Вдалося зібрали десять команд. З них чотири ямпільські: «Тирас», «ДЮСШ» є вихідцями і тренерами школи, «Силовик» і «Водоканал» — поліціянти з колишнього райвідділку та працівники ямпільського підприємства. Ще долучилися чотири збірні з сіл району: Великої Кісниці, Качківки, Дзигівки, Гальжбіївки, Тростянця і Клембівки.

— Для участі треба було написати заяви, отримати медичні довідки. Не всі встигли, тому наступного року очікуємо трохи більше команд, щонайменше чотирнадцять, — каже Геннадій Гречковський.

Трьом наймолодшим гравцям чемпіонату було по 14 років, а найстаршому, воротарю «Водоканалу» Михайлу Барібану, 56 років.

— Вік не заважає участі у чемпіонаті. Навпаки, молодь демонструє дорослу гру, а старші спортсмени, які попри свій вік мають хорошу фізичну форму, показують гарний приклад молоді, — переконаний Гречковський.

Загалом за весь чемпіонат, який тривав більше місяця, відіграли 45 матчів: по п’ять у кожному турі. Перемогу здобув ямпільський «Тирас», тренером, якого виступав сам директор спортивної школи. Потім команда отримала запрошення на обласне змагання з футзалу, зіграла у п’яти відбіркових матчах та потрапила у фінал області.

У попередні роки на обласних чемпіонатах «Тирас» вигравав лише срібло і бронзу. Чи вдасться цього разу вибороти золото та поїхати на всеукраїнські змагання, дізнаємося вже 28 лютого.    

Автор публикации

не в сети 7 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля