Передплачуйте Дирижабль!

В 2014-му ямпільські підлітки вирішили розворушити місто і вигадали Дирижабль — збирали активних містян, влаштовували заходи, писали про все це у блозі.

Через рік до них приєдналися дорослі журналісти з Києва, Львова і Вінниці. Запустили сайт і газету Дирижабль. Їм захотілося довести, що районне видання може бути незалежним, якісним та провокувати позитивні зміни у місті.

Ми продовжуємо працювати усі разом, робити корисне для Ямполя та розвивати проект. Ви можете підтримати нас, передплативши газету або сайт. Ці кошти потрібні, аби щодня писати історія про Ямпіль та ямпільчан, оновлювати сайт, видавати газету і прововдити у місті заходи.

Крок 1. Тільки для передплатників газети. Якщо ви вирішили підтримати сайт, можна пропустити цей крок.

Заповніть форму нижче — впишіть свої ім’я та прізвище, контакти, адресу доставки газети, кількість місяців, на які хочете оформити передплату. Натисніть кнопку «Надіслати». 

   

  Крок 2. Сплатіть потрібну суму карткою через інтернет: вартість передплати або будь-яка сума на підтримку сайту. Натисніть кнопку «Оплатити» або «Оплатити з-за кордону», якщо ви перебуваєте не в Україні. To achieve great deal more insight make sure you carding forum session https://prvtzone.ws/ are accomplishing the item straight already. На сторінці оплати у полі «Коментар» обов’язково вкажіть своє прізвище та номер телефону, інакше ми не побачимо, від кого прийшли кошти і кому надсилати газету (якщо ви її замовляєте).

  Також можна оплатити передплату квитанцією через банк, в кафе Бульвар (Ямпіль) або на Укрпошті — передплатний індекс 98109.

  25 гривень — місяць

  75 — три місяці

  150 — півроку

  300 — рік

  Повернутися на сайт