В центрі міста скоро поставлять новий дитячий майданчик

В центрі міста скоро поставлять новий дитячий майданчик

Гірки та інші елементи для нового дитячого майданчика у центрі міста придбали давно. Вони лежать на складі комунгоспу. Але до їх встановлення справа ніяк не доходить.

Планувалося, що майданчик з’явиться у дворі біля п’ятиповерхівки на вулиці Свободи, 142. Там нині стоїть пісочниця, зроблена зі старої покришки, і ще кілька похмурих дитячих забавок. Усе це колись поставили місцеві жителі. І вони ж згодом звернулися до мерії з проханням організувати у них нормальне місце для відпочинку дітей. Головою ініціативної групи виступив депутат міської ради Олександр Вітвіцький. Він сам живе неподалік і має двох доньок — трьох і восьми років.

Дитячий майданчик, Ямпіль, Встановлення
Дитячий майданчик, Ямпіль, Встановлення
Дитячий майданчик, Ямпіль, Встановлення

 

Міська рада виділила гроші. За 38 тисяч гривень придбали розбірні гірки та інші конструкції для дитячого майданчика. Встановити все це обіцяли ще у серпні.

— Чекаю ініціативи від людей, які запропонували поставити цей майданчик, — пояснює мер Ямполя Анатолій Юрченко. — Була розмова, що вони вкладуть у роботу свої гроші і свою працю. Тобто вийдуть і будуть працювати, як на суботнику. Тоді люди будуть більше цінувати той майданчик і берегти його.

За оцінкою мера, на встановлення майданчика потрібно близько 15-20 тисяч гривень. Більшу частину грошей виділить міський бюджет.

Голова ініціативної групи Олександр Вітвіцький називати точний термін початку робіт не береться. Але каже, що найближчими днями на місці будівництва встановлять інформаційний стенд. Там буде показано, як виглядатиме майданчик.

— Крім того, що вже закупили, хочемо ще зробити турнік, драбину і, може, ще щось, — каже Вітвіцький.

Олександр гадає, що встановлення майданчика триватиме не менше тижня, хоча все залежить від підрядника. З ним поки що не визначилися. Місцеві жителі, за словами Вітвіцького, також готові допомогти — і працею, і грошима. Хоча з другим складніше.

— Хтось не проти пожертвувати на будівництво майданчика. В основному це ті, у кого є малі діти, — пояснює Олександр. — Але є й такі, які категорично відмовляються витрачати на це гроші.

Депутат обіцяє, що до кінця вересня роботи розпочнуться. А в жовтні майданчик буде готовий.

Фото Влада Савицького

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля