Вісім головних рішень дев’ятої сесії міської ради

Вісім головних рішень дев’ятої сесії міської ради

На сесію, яка відбулася 28 липня, прийшло 17 депутатів із 26. Прийняли 17 рішень. Депутати призначили дату святкування Дня міста, представили директора підприємства «Ямпіль-благоустрій», затвердили програму популяризації Ямполя і програму ремонту покрівель багатоповерхівок. Загалом прийняли 17 рішень.

Ми вибрали найважливіше з того, про що говорили на дев’ятій сесії міської ради 28 червня.

1. Святкування Дня міста вирішили проводити у другу неділю серпня. Цього року свято припадає на 14 серпня.

2. Прийняли програму популяризації міста. Її мета — гарний імідж Ямполя і його інвестиційна привабливість. У рамках цього проекту буде створений сайт Ямполя. У центрі міста встановлять годинник з логотипом міста. Випустять буклети з написом «З Ямполя починається Україна». Розроблять дизайн товарів із символікою міста: папки, візитки, блокноти, ручки, прапорці, пакети тощо. Крім того, в продажу з’являться кепки, чашки, футболки, щоденники та інші речі з написом «Я люблю Ямпіль» і «З Ямполя починається Україна».

Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль

 

3. Прийняли програму «Чисті джерела». Зараз питна вода у місті не відзначається високою якістю. Грунтові води часто забруднені нітратами. Причина — ненормоване використання мінеральних добрив і засобів захисту рослин у сільськогосподарських підприємствах та у приватному секторі. Вживання такої води небезпечне для здоров’я. У рамках програми «Чисті джерела» в Ямполі проведуть контроль якості питної води та будуть очищати криниці міста. Також виділять кошти на створення бювету з артезіанською водою.

4. Затвердили програму «Підтримка та покращення стану покрівель багатоквартирних житлових будинків на 2016-2020 роки». Ремонт покрівель таких будинків проводитимуть за принципом співфінансування. Міська рада надасть 30 відсотків вартості ремонту, а решту грошей мають зібрати мешканці будинку.

5. Виділили 50 тисяч гривень на виготовлення кошторисної документації для ремонту спортивної школи. У ній планують відремонтувати покрівлю і підлогу та замінити покриття футбольного поля на стадіоні.

6. До міського бюджету внесли деякі зміни. Гроші, які планувалося використати на ремонт доріг восени, будуть освоювати у серпні.

Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль
Сесія міської ради, Ямпіль

 

7. Можливо, фурам заборонять їздити центром Ямполя. Обговорювалася можливість поновлення заборони проїзду через центральні вулиці міста великогабаритним автомобілям. Відповідні знаки заборони пропонували встановити на в’їзді у місто.

8. Директором комунального підприємства «Ямпіль-благоустрій» призначили Олександра Агафонова, депутата міської ради.


А ще у залі міської ради 4 серпня о 10 годині ранку відбудуться громадські слухання, на яких обговорюватимуть підвищення тарифів на вивезення твердих побутових відходів. Приходьте і ви.

Фото Миколи Муковоза

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля