За добу в «Дністрі» переселенці платитимуть 200 гривень

За добу в «Дністрі» переселенці платитимуть 200 гривень

Депутати ямпільської міської ради затвердили ціни на проживання в готелі «Дністер», який відкрився після ремонту наприкінці березня. 

Готель відремонтували за кошти ОНН та ЄС, і призначався він для переселенців із зони АТО.  Але охочих там оселитися поки не знайшлося, тому  «Дністер» працюватиме, як звичайний готель. 

За одне ліжко потрібно платити 110 гривень, за двомісний номер — 200 гривень за добу.

Щоправда, деякі знижки біженці змогли би отримати — приміром, безкоштовно користуватися пральною машиною, кухнею та іншою технікою. Також місто може частково компенсувати вартість проживання: переселенці оплачують комунальні послуги, решта покривається з місцевого бюджету. Аби отримати таку допомогу, потрібно написати заяву до виконавчого комітету міськради і чекати його рішення.

Жити в готелі переселенці зможуть не більше двох місяців.

А для того, аби заселитися, їм доведеться написати звернення на ім’я мера, подати дві копії паспорта та ідентифікаційного коду, медичну довідку та довідку вимушеного переселенця. Іншим же гостям міста достатньо показати лише паспорт, не мають вони й обмеження на тривалість проживання. Принаймні у «Положення про центр тимчасового проживання вимушено переміщених осіб — готель „Дністер“»  про це нічого не сказано. 

Готель відкривали наприкінці березня, і на його відкриття з’їхалося чимало місцевих чиновників:

Затверджених розцінок на проживання начальник «Комунгоспу» Микола Мазур поки не отримував. Сума в 200 гривень за добу в положенні про готель не зафіксована, її лише попередньо погодили на сесії міської ради. 

В самому ж «Дністрі» нині порожньо, гостей він досі не приймає. Єдина його працівниця каже: «Немає світла».

І це головна перепона для запуску готелю: там встановили електроплити, електробойлер і систему електроопалення, а стара лінія такої напруги не витримає. Потрібно проводити нову — з потужністю 45 кіловат-годин.

— Зараз виготовляємо документацію для початку робіт, — каже Галина Ткач. Скільки часу це може зайняти, вона уточнювати не береться.

Автор публикации

не в сети 2 года

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля