Chyba najlepszy portal dla lekarzy i pacjentów

Дирижабль

Chyba najlepszy portal dla lekarzy i pacjentów

Nowy portal dla lekarzy i pacjentów

Ostatnio w internecie pojawił się nowoczesny portal medyczny przeznaczony nie tylko dla pacjentów, ale także lekarzy, sklepów medycznych i aptek.

Znaczna część pacjentów bez wysiłku znajdzie na portalu specjalistę z każdej gałęzi medycznej. Oprócz tego istnieje możliwość opublikowania opinii o lekarzu z świadczeń, którego się korzystało. Dzięki temu inni ludzie będą mogli sprawniej wybrać specjalistę. Nie jest tajemnicą, że ocena ma istotny wpływ na wybór medyka

Dodatkowym ułatwieniem jest wyszukiwarka lekarstw. Z pewnością nie raz zdarzyło się jeździć od apteki do apteki w poszukiwaniu koniecznego leku. Obecnie znalezienie lekarstwa jest proste jak jeszcze nigdy dotąd.

Portal Lekarz został stworzony również z myślą o specjalistach, którzy mają możliwość stworzyć własną wizytówkę. Do wyboru mają dwie wersje: płatną lub darmową. W sytuacji płatnej wersji wizytówki, lekarz zyskuje dużo korzyści, takich jak: ma prawo reagować na oceny pacjentów, może zamieścić zdjęcie swoje, a także gabinetu, w którym pracuje. Dodatkowo ma możliwość dodać informacje adresowe, powiadomić jakie usługi świadczy oraz zamieścić cennik.

Na portalu Lekarz jest również mnóstwo ciekawych artykułów na różne zagadnienia z dziedziny medycyny, w tym o aktualnych odmianach koronawirusa, uczuleniach,wczesnych objawach ciąży, oraz o wielu problemach jak depresja, atopowe zapalenie skóry, choroby naczyń krwionośnych i wielu innych ciekawych treściach medycznych.

Portal Lekarz jest poświęcony wszystkim pacjentom, specjalistom, gabinetom medycznym, aptekom i sklepom.

https://bliskilekarz.pl

Автор публикации

не в сети 11 месяцев

harrisonwhyte99

Комментарии: 0Публикации: 1Регистрация: 17-01-2022
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

  1. Уведомление: Lekarz - GO2PAGE.RU

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля