Військовий оркестр зібрав у Ямполі 7300 гривень

Події

Військовий оркестр зібрав у Ямполі 7300 гривень

Із грудня минулого року оркестр вінницьких військових льотчиків гастролює областю і збирає пожертви на підтримку української армії. До Ямполя вони дісталися вперше і викликали у місті неабиякий  ажіотаж — великий зал Будинку культури майже повністю був  заповнений глядачами.

— Дали хлопці джазу. Згадав свою молодість та службу. Я вже давно на пенсії, але про армійські роки думаю чи не щодня, — каже пенсіонер Василь Кирилович. — Не мав грошей у кармані, бо  пенсію ще не отримав. Коли дізнався концерт, то здав на металолом старий залізний прес, я ним яблука на сік чавив. Мені його жалко не було, заржавів увесь, а так і на допомогу мав що дати — сто сорок гривень вийшло.

Загалом ямпільчани пожертвували 7300 гривень і нанесли 400 кілограмів продуктів. Переважно крупи, борошно, консервації, овочі.

— Я от варення принесла і п’ять кілограм яблук, їх стара яблуня, яку давно вже зрубати хотіла, вродила торік. Бачте, не треба дерева рубать, хоч і старі, а щось ще можуть дати, — ділиться глядачка Валентина.

Концерт тривав дві години, оркестр виконав близько двох десятків пісень, а деякі з них співала навіть донька одного з військових.

— Військові не тільки автомата в руках тримати вміють, ми теж маємо відчуття прекрасного. Сам я колись закінчував музикалку, але справді дар до музики у мене відкрився вже під час служби, — каже саксофоніст оркестру Сергій.

Фото Влада Савицького. 

Автор публикации

не в сети 7 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля