4 концерти на вихідні

4 концерти на вихідні

Прийдешні вихідні у  Вінниці обійдуться без весільних фестивалів, жартівливих тренінгів і швидких побачень. Зате планується музика: драйвова і меланхолійна, несподівана і театральна, українська і білоруська, романтична і хуліганська.

ЩО: Pianoбой
ДЕ: нічний клуб «Feride Plaza», вулиця Пирогова, 23а
КОЛИ: п’ятниця, 25 березня, 19:00
СКІЛЬКИ: 200-300 гривень

Він грав з Океаном Ельзи, Земфірою, «Еsthetic Education», періодично його називають українським Бобом Діланом. А в старості, може, створить панк-гурт  з чотирьох 70-річних музикантів: «Только представьте: мы, суперактуальная группа старичков, которая дает виртуальный тур для подростков с атрофированными органами, привыкших жить в виртуальном мире».

Це все одна людина — Дмитро Шуров, який приїде у Вінницю з концертним туром і презентує новий альбом «Take OFF».

«Самое главное для меня — сыграть новые песни и донести людям то, что я хочу сказать.

Начинать концерты будем с композиции «Лучшее, что есть». А самой сложной для исполнения, скорее всего, станет альбомная песня Silence. Чувствую, на неё у нас уйдёт много часов репетиций».

І цей коментар може здатися страшенно нудним, якщо не знати, що Silence, тобто тиша англійською, це не просто метафорична назва. Протягом кількох хвилин у композиції не лунає жодного звуку. Зрештою, у Шурова навіть тиша музична.

 ЩО: Гражданин Топинамбур
ДЕ: Вінниця, Discobar Chaikovskiy, вулиця Івана Богуна, 2
КОЛИ: п’ятниця, 25 березня, 21:00
СКІЛЬКИ: 30 гривень

Важко означити стиль, у якому грають ці дніпропетровські хлопці ще з 2000 року. Причому це не вдається навіть музикантам.

Вони вирішили спростити завдання — придумали свій стиль, назвали «Театр жесткой эстрады», «Или-рок» і тепер множать театральний бардак.

Наприклад, записують кліпи, де з одягу в них тільки гітари та іграшкові квіти. Але такі відео ми вам не покажемо, там є вікові обмеження. Взагалі образ хлопці змінюють, здається, в кожній пісні. Тому на концерті має бути весело. І навіть смішно.

ЩО: Epolets
ДЕ: Вінниця, Royal Pub, вулиця Коцюбинського, 39
КОЛИ: субота, 26 березня, 21:00
СКІЛЬКИ: 120-150 гривень

Очевидно, весна — час презентацій нових альбомів, бо одесити «Epolets» теж приїдуть до Вінниці з новою програмою «Cult». Музиканти грають рок з 2012 року, встигли засвітитися на шоу «Х-фактор», дійти до прямих ефірів і рушити у всеукраїнський тур.

ЩО: Дай Дарогу!
ДЕ: Вінниця, Амагама, проспект Юності, 18.
КОЛИ: неділя, 27 березня, 19:00
СКІЛЬКИ: 60-70 гривень

Минулого тижня ми анонсували концерт Brutto, а цієї неділі у Вінниці знову нашестя білоруської революційної музики. У неділю виступить «Дай Дарогу!» — хуліганський панк-рок гурт, один із лідерів цієї музичної течії в Білорусі.

За 16 років музичної кар’єри та 11 записаних платівок гурт «Дай Дарогу!» вирішив не вигадувати велосипед і не експериментувати з назвою, тому

«Дай Дарогу!» гратиме пісні з альбому «Дай Дарогу!».

 

 

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля