У Ямполі на вихідні аж 4 події

У Ямполі на вихідні аж 4 події

Ну, в Ямполі тепер весна. Це значить, що в інтернеті людей поменшає, а на вулицях побільшає. Цими вихідними у місті вже буде кілька весняних занять — і для музичних фанатів, і для спортсменів, і для тих, хто хоче почати березень із доброї екологічної справи.

ЩО: саджання дерев
ДЕ: Ямпіль, дворик на вулиці Свободи (колишня Леніна), 140
КОЛИ: субота, 12 березня, 12:00
СКІЛЬКИ: безцінно
Це той момент, коли завжди хотілося посадити дерево, але вийти самому з лопатою було страшно. Беріть саджанці (або не беріть і садіть чужі) й приходьте у дворик — там чекатиме Нікіта Солунін. Розкаже, що робити далі. Якщо пощастить, роки за три зможете поїсти черешень із свого дерева.

ЩО: концерт у музичній школі
ДЕ: Ямпіль, концертна зала музшколи, вулиця Козачинського, 9 (колишня Комінтерну).
КОЛИ: п’ятниця, 11 березня, 17:00
СКІЛЬКИ: безкоштовно, як завжди
Здається, це вже постійна частина щотижневих анонсів. Цього разу в музичній школі дивуватимуть викладачі: обіцяють створити дуже несподівані дуети. Може, заграють щось зовсім неочікуване. Уявляєте, вчителі грають реггі чи співають госпел. Але це вже фантазії «Дирижабля». Поки що.

ЩО: поїздка у Франківку на велосипедах
ДЕ: Ямпіль, біля краєзнавчого музею
КОЛИ: субота, 12 березня, 13.00
Цікаво, як Нікіта Солунін разом з Євгеном Барчаком встигнуть і дерева посадити, й у велоподорож відправитись. Сподіваємось, часу їм стане на все. Кажуть, крім велосипедів варто брати й шапки — весна весною, а вітер за розкладом.

ЩО: гра в баскетбол
ДЕ: Ямпіль, стадіон
КОЛИ: неділя, 13 березня, 12:00
Це те, про що ми й казали. Весніє – значить, у Ямполі прокидається спорт. М’яч брати не обов’язково, один хлопці мають. Але спортивну форму не забудьте.

ЩО: Stepan i Meduza
ДЕ: Вінниця, арт-паб Beef-Eater, вулиця Пирогова 47а
КОЛИ: субота, 12 березня, 21:00
Восьме березня позаду, а разом з ним і затяжні вихідні. А ще це значить, що Вінниця перезавантажується, бо нині там майже нічого не буде цікавого. Хіба що от концерт гурту з дивною назвою. У гурті грають два хлопці з вусами (може, концерт приурочили до дня народження Кобзаря?). Свій стиль називають new wave. Якщо чесно, важко сказати, що це значить, але один з хлопців дуже схожий на Фредді Меркюрі. Це хороший знак.  Іще в них є канал на Youtube, найпопулярніший кліп має там 28 тисяч переглядів. Подивіться й ви, і переглядів стане трохи більше.

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля