Коментарі
Найпопулярніші матеріали
~2018~ Мультфильм онлайн Три богатыря и Конь на троне в хорошем качестве
Три богатыря и Конь на троне (смотреть онлайн) в хорошем качестве мультфильм. «Три богатыря и Конь на троне» 2022 – смотреть онлайн в хорошем hd качестве. Три богатыря и Конь ...
The origin of Tai Sai is not clear. However, the history of TAI XIu, or Tai Saki, as it’s also known, can be traced back to the fifth century AD. This might have sparked a fierce competition among Chinese satters to ascertain who could write the most complicated calculations and at exactly the same time defend the outcome in the most comprehensible way. Thus began the match of Tai Saki, or Tai Sai in Chinese. Tai Saki literally means»big small», referring to the difficulty level of the game and the need to make massive calculations so as to beat one’s rival.
The first versions of the game were composed of three dice, with each player taking a side. If there was a link between two players, a consolation bet was held ...
Altec Lansing Vs2521 — A New Generation Laptop Or Computer Speakers
Create right in your own. Eliminate the negative self-talk that creeps too easily into our gossip. Be good to yourself. Remember that thoughts are things. We put them out in ...
How To Change Taskbar
Summer flowers are usually vibrant, eye-catching and cheery, resembling gladiolas, sunflowers and daisies. This image is offered in three different borders: vertical, horizontal and corner, pictured here. Reasonably than paying ...
Too Busy? Try These Tips To Streamline Your Drain Jetting
A swale or pennington drainage irrigation ditch slows and controls the flow of stormwater runoff by grading a sloped channel into the lawn. Various steps are involved in the process ...
Турецкий сериал «Лучник Искендер 39 серия» русская озвучка все серии 1-30 серия
Название сериала: Лучник Искендер 39 серия все серии на русском языке в хорошем качестве. Озвучка Лучник Искендер 39 серия AveTurk все серии русская озвучка. Лучник Искендер 39 серия Лучник Искендер ...
Минуло всього два роки, а нарозповідати про створення Диражабля можна вже на цілу книжку. Стільки всього за цей час було… Дуже круто!
Коля, а скільки-то ще буде! 😀
Гарна і цікава традиція))). Таких би нашому місту побільше!))
Я думаю, обов’язково ще буде багато чого))) Цікавого, потрібного і з позитивним настроєм))
Кандидати вже не обіцяють, а говорять що треба зробити, але чи зроблять?
Пробачте, але 20 років назад була справжня сільська медицина з сучасним на той час обладнанням де займалися лікуванням і профілактикою, а у деяких дільничних лікарнях оперували хворих, приймали пологи. Ще в той час був створений єдиний медичний простір у вигляді Ямпільського РТМО в якому високопрофесійна медична спільнота наближувала медичні послуги до населення, але з приходом таких «людей тижня» заклади медицини в селах перетворились на «теплі вбиральні» в яких змушені допрацьовувати вік справжні фахівці. А молодь, «яка не завжди має гарну підготовку», й годі чекати в ті умови роботи, що створила ця «людина тижня!!!»
Цікаво провести опитування серед жителів району: Чи простіше стало Вам отримувати медичні послуги після створення в районі центру первинної медико- санітарної допомоги?
Шановний jktu! Пробачте мене, але 20 років назад і медицина була, і армія, і освіта, і виробництво. Все грабувалося і знищувалося по-трошки весь цей час. Як сказано в статті Плахотна Г.П. очолила вищезгаданий заклад в 2011 році. Чи сільська медицина була знищена на протязі цих 4-х років? А Ви знаєте як то очолювати пілотний проект в нашій країні? Чи є підтримка зі сторони влади для пілотних проектів? Чи є відповідне фінансування для створення відповідних умов праці? Ці всі чинники не залежать від головного лікаря, а залежать від влади. А самі знаєте, що в державі коштів завжди немає. То чого Ви очікуєте ? Зрозуміло, що легко звинувачувати людину, яка прийшла на керівну посаду всього лиш 4 роки назад , і писати тут, що не створені умови , що молодь не хоче їхати в село, що медицина за 20 років не є такою якісною . Тому писати можна багато, як Ви такі розумні то замініться з Плахотною Г.П. на один робочий день і подивимося як Ви зможете покращити стан сільської медицини.
Ой, Вэй шо ви говорите, на пилотные проекты государство дало кучу денег просто надо было с умом ими распорядиться, но у нас же не все шлемазлы. Ви её спросите де гроши на лабораторию, де на бензин для села и можно ли на 20 литров ездить месяц на машине в селе? проще же возить свой спортивно накаченый поп с дома и до дома, чем обеспечивать доступность медицины в районе.
Яка низька звичка писати всякий бруд анонімно. Ну якшо ти, jktu, знаєш все, як краще, як дієвіше, шо хто і куди розтягнув — ну то вийди привселюдно і скажи про це. Чого ж ховатись?
Ось люди в нашому пабліку в ВК відкридо, від свого імені пишуть і це варте десяткам анонімних повідомлень:
Юра Чернятинський:
«Самый лучший врач из всех которых приходилось встречать в своей жизни»
Лариса Целик
«Одна із небагатьох грамотних,кваліфікованих,людяних і ‘приземлених’ лікарів нашої лікарні.Ніколи не розгубиться,якого б хворого не привезли,незважаючи на практично абсолютну відсутність цивілізованної діагностики.У неї і лікуватись не страшно,і працювати приємно.Лікар і людина,яка постійно вдосконалює свої знання і себе,як особистість.»
Шановний пан Микола, якби Ви працювали під керівництвом цієї пані та зазнавали регулярних знущань і зверхнього відношення, бачили, як пані ділить людей на своїх і чужих, звільняє вчора найближчих людей за власну думку, як власному водієві невідомо за які «заслуги» надає премій і надбавок більше ніж лікарям, то певно теж писали б анонімно.
а те, що вміє світити в очі, не говорить ні про людяність ні про «приземленість», а що не розгубиться то факт статки ростуть як на дріжджах
Шановний Jarek пілотний проект якраз фінансувався януковичами конкретно і мав на меті розвалити систему медицини, яку створювали світлі професійні голови лікарів 20 а може більше років назад, але ГП таки вдалося зробити велику тріщину в сільській медицині!!!
Мені навіть не хочеться читати ваші видумки та бздури, бо знаю Галину Пилипівну,як людину слова і діла. Вона завжди допоможе і дасть пораду в будь якій ситуації. В неї сильний характер, тому комусь це може не подобатись.
Гарна стаття. Пані Галину пам*ятаю ще як дільничного лікаря. Професіонал в своїй справі.
Англійська мова для дошкільнят є у дитячому центрі розвитку KinderFest навпроти кабельного телебачення, зараз триває набір у 3 групу, записуйтесь!)))
Федір Михайлович — це людина, яка заслуговує на повагу.
Чомусь не активні фото, ніяк не можемо їх відкрити… (( А в інших статтях все нормально..
Все нормально, сьогодні фото відкриваються. Дякуємо Дирижаблю за змістовні і цікаві матеріали!
Підбірка якраз для зимніх вечорів)
Поправка — не Оксани Зависної, а Мар’яни Зависної — жінка сотника Зависного, який очолив оборону Буші.
Добре, виправимо. Однак, у неї було два імені — Оксана і Мар’яна, і точно не відомо, яке саме з них її 🙂
А вечірня тому шо там світла нема?
Відповідь на це знає лише автор назви)
Пропонувалося не 650 тверджень, а 567
«»Володимир і Тетяна торгують у Ямполі овочами та фруктами. За день вони заробляють близько тисячі, у свята буває до трьох.»» Заробляють,чи наторговують?Потрібно розуміти,що поняття чистого прибутку і його сума відрізняються від виручки.
Олександре, дякуємо, уточнили у тексті — це сума, на яку вони продають продуктів. Не чистий прибуток.
— Я дивлюсь на карту Вінниччини, і в нас не позначено, що десь в області є технічні проблеми.
А я подивився б у їхню медичну картку і побачив би що там позначено шо вони ідіоти. Зріжуть вишку на метал другий раз , а вони будуть з Києва на карту Вінничини глядіти)))))
Дивно. А наскільки мені відомо, то зв’язок пропав ввечері 10 лютого. Більшість людей це помітила лише вранці — 11 лютого. А на основі яких даних у статті приводиться дата 16 лютого? 10 березня, фактично через тиждень буде місяць як кісничани залишились без зв’язку Київстару….
Олексію, дякуємо за уточнення. Перевірили і виправили. Таки 10-го лютого.
Прикольний дядько.
Слово «вєщі» ріже слух. Може краще замінити його на «речі»?
Ну ми зберігали живу мову і подавали все так, як було сказано)
І що поганого в цьому відео?
додайте до статті лінк на брошуру з редагування Вікіпедії. це може допомогти людям її таки почати редагувати 🙂
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Editing_Wikipedia_brochure_UK.pdf
Більше дітей немає… Тільки одне сонечко… Вже приблизно 10 років одне сонечко й виграє. Це несправедливість. Вже 10 років одні й ті самі ж рухи, та лише музика змінюється. Журі — соромно за вас!!!
жюри явно отстаивали какие-то свои собственные интересы. решение отдать первое место «Солнышку» было просто абсурдным . в средней категории танцевальных коллективов было выступление намного лучше и интересней,но почему-то получило только второе место. что ещё раз говорит о необъективности жюри. и вообще надо поставить эти два выступления на все доступное голосование. пусть нас рассудит независимый зритель в лице пользователей соц.сетей.
А ще ямпільчани навчаються не тільки в Польші . Є студентка Мюнхенського університету . Аніта Служалюк.
Взагалі-то козаків часто порівнюють з кондотьєрами. І вчитель історії мав би знати, і італійці швидко зрозуміли б)
Як це мило) Приємно читати про табори, що такi iницiативи досi є. Особливо насмiшило фарбування пiонерiв — прям бачу їх!
В Ямполі то тольки здається, що є багато порожніх квартир, які можна здавати в оренду. Левова частка їх — це єдине житло ямпільчан, які з різних причин живуть не в Ямполі. І єдине місце. де вони можуть жити, коли приїжджають додому у відпустку.
Переправте Володимира на Василя Кізку:)
При відкритті цього пам»ятника я і ще сім хлопців з мого класу були в почесній варті.
Наталія Мотуз (Пашко) вела мене за руку на мій перший дзвінок (по традиції), тоді вона була випусницею Ямпільської СШ №2.
Тільки от проблема, Дирижабль як правило виставляє в поганому світлі людей які намагаються, щось зробити для свого міста. Зводячи все до банальних речей, тому і не хочуть вони мати справи з Дирижаблем.
Порада виноробу, витримайте ваше вино, якщо воно змінює колір на відкритому повітрі, це означає, що у ньому продовжуються процеси ферментації. Тобто, воно не визріло.
Знаю його особисто!
Майстер пера і справжній професіонал!
І просто хороша людина!
В черговий раз пересвідчилася, що таки багато людей читають наш улюблений Дирижабль)). «А ми бачили вас у Дирижаблі», » а ми читали про тебе статтю» — так мене тепер зустрічають знайомі.
А рукопис, до речі, я ще позавчора відіслала на конкурс. Тепер мусимо чекати аж до кінця лютого. А раптом?))
Що це таке-краєзнавчиий музей Ямполя має ксерокс числа»Надністрянського колективіста»від 1січня 1936 ?
А що в 1980 році була Роксолана???
Саме Ірина буде хорошим, відповідальним, розумним директором. Який буде жити своєю справою.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/vinogradniy-ravlik-ulitka-ulitki-IDuq6iG.html
Да, багато ниших закордоном