6 головних рішень сесії міської ради

6 головних рішень сесії міської ради

16 лютого відбулася перша у новому році році сесія міської ради. На неї прийшло 18 депутатів із 26. Вони розглянули 14 питань, а ми обрали шість найбільш важливих із них.  

Затвердили розмір допомоги на поховання — 1600 гривень. Ці кошти міськрада виділятиме родинам ямпільчан, які на момент смерті не досягли пенсійного віку, не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні. В інших випадках кошти на поховання виділяє пенсійний фонд — якщо йдеться про смерть пенсіонера, центр зайнятості — якщо йдеться про безробітного, що стояв на обліку, роботодавець — тим, хто працював.

300 тисяч гривень витратять на придбання стільців та сцени для актової зали Будинку дитячої творчості.

На обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад подадуть дві заявки. Якщо вони пройдуть конкурсний відбір, то місто отримає додаткові кошти на реконструкцію системи опалення і заміну котлів у дитячих садочках №1 та 4 та на ремонт харчоблоку й нові електроплити для дитсадка №3. Але з міського бюджету все одно доведеться виділити на ці проекти 507 тисяч гривень. Без цього ніяк. Адже обов’язкова умова конкурсу — співфінансування. Це означає, що до 75% суми покривають грантові кошти, а решту докладає місцева влада.  

В дитячому садку №3 можуть утеплити фасад та покрівлю, якщо переможуть у конкурсі проектів від Державного фонду регіонального розвитку. Заявку на нього міська рада теж подала. В разі чого з міського бюджету доведеться заплатити 163 тисячі гривень, решту витрат покриє грантодавець.  

Змінили ціну за користування громадським туалетом на автовокзалі — з 1 березня платити доведеться 3 гривні.  Підняття цін ініціював директор Комунгоспу Микола Мазур. Причина — підвищення тарифів на електроенергію та підвищення мінімальної заробітної платні.

Автор публикации

не в сети 1 год

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля