5 історій освідчень ямпільських пар

5 історій освідчень ямпільських пар

Нам стало цікаво, як ямпільські чоловіки пропонували своїм майбутнім дружинам вийти заміж. Тому ми опитали п’ять закоханих пар і почули п’ять зовсім різних історій. Можливо і вам підійде якась ідея для освідчення.

cutmypic (1)

Юля та Сергій Драч, разом 4 роки

Ми навчались у Вінницькому педагогічному інституті, тож освідчувався Сергій мені у Вінниці. Це сталося 1 грудня 2014 року. Так просто я обручку не отримала —  коханий влаштував для мене квест. Спершу під подушкою я знайшла листочок, на якому було написано, куди мені потрібно йти далі. Наступний забрала у вахтера, і так від гуртожитку по листочкам дісталась аж до водонапірної башти в центрі Вінниці. Там мене й чекав майбутній чоловік. Він подарував букет із 21 червоної троянди і попросив вийти за нього. Вже потім я дізналась, що всі ті слова, які Сергій мені говорив, він написав на листочку і завчив, щоб дуже гарно сказати. Я й досі бережу той листочок у скриньці. Можливо, колись я покажу його дітям.

cutmypic

Настя Загороднюк та Андрій Павлюк, разом 3 роки

Мені освідчилися на день народження в листопаді 2016-го. Я саме готувалась до приходу гостей, із ванної зайшла в нашу кімнату. На столі побачила фрукти, шоколадні цукерки та букет червоних троянд. Андрій покликав мене за стіл, налив шампанського. Я не відразу зрозуміла, що це освідчення. Випила шампанське, а в келих не глянула. Він мені натякнув, що я щось пропустила. І тут на дні келиха побачила золоту каблучку. Звісно, я сказала «так». Потім дізналась, що він страшенно боявся, що відмовлю.

cutmypic

Віолетта та Дмитро Багінські, разом 5 років, мають 3-річного сина Алєкса

Пропозицію вийти заміж я почула на свій день народження в листопаді 2012 року. Діма прийшов до мене з обручкою і сказав: «Ти моя і будеш моєю!». Мені такий ультиматум сподобався. Я погодилась і через кілька місяців зіграли весілля. На День Святого Валентина, після народження нашого Алєкса, чоловік  влаштував романтичний вечір зі свічками. Дуже гарно підготувався, накрив стіл, поклав вино, сир, шоколад, виноград. І подарував мені великого ведмедя із словами: «Він буде тебе гріти, коли мене не буде поруч».

cutmypic

Віка та Андрій Гловацькі, разом 4 роки, мають  2-річну доньку Дашу

Мені чоловік освідчувався, як годиться, зі сватами і при наших батьках. Ми обрали дату, він прийшов до мене із своїми батьками. У присутності всіх із букетом та обручкою став на коліно, запропонував вийти за нього. А ще влаштував мені романтичний вечір на 8 березня. Я була дуже здивована, не очікувала такого. Він сам приготував кролика, салатик та фрукти. І подарував букет червоних троянд.

cutmypic (1)

Катя та Олег Кравченко,  разом 8 років

Мені освідчилися на Новий рік, на той час ми вже прозустрічались три роки. Новорічну ніч відзначали у мене вдома з рідними. Під ялинку я подарунок не отримала — Олег сказав, що забув його вдома. Уявіть тільки, як я засмутилась. Ну як можна забути подарунок дівчині? Він нібито вирішив виправитися і покликав мене до себе додому. Вже там включив мені фільм, а сам пішов робити чай. Принаймні так мені сказав. Через кілька хвилин повернувся і попросив заплющити очі. Повільно повів у сусідню кімнату. Коли розплющила очі, то побачила, що все навколо обставлено маленькими свічками. Їх було багато, а саму кімнату заповнювало тепле світло. Він взяв мене за руку, сказав дуже гарні й щирі слова. А відразу після того, як я відповіла «так», за вікном почався салют. Насправді, то сусіди святкували Новий рік, але тієї миті мені здалося, що це теж було сплановано коханим.

Автор публикации

не в сети 2 года

Катя Кравченко

Комментарии: 0Публикации: 117Регистрация: 11-06-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля