Вулиця Леніна стане вулицею Свободи

Декомунізація

Вулиця Леніна стане вулицею Свободи

Депутати Ямпільської міської ради сьогодні затвердили нові назви 44 вулиць та провулків міста. Усі топоніми, які підлягали декомунізації, змінено. Нижче подаємо перелік нових назв. Знайомтесь із новим обличчям міста.

Тепер нові назви вулиць має зареєструвати Міністерство юстиції України (це відбувається автоматично). Після цього найменування вводяться в офіційне використання, і поступово замінюватимуться таблички на будівлях.

Реєстраційні документи й паспорти замінювати не потрібно.

Взагалі, перейменування вулиць, попри поширене побоювання, пересічним мешканцям Ямполя не коштуватиме нічого.

«Дирижабль» активно висвітлював тему зміни назв ямпільських вулиць. Ми писали і про перше, і про друге громадське обговорення перейменування. Ямпільчани пропонували в нас на сайті нові назви вулиць, а ми дізнавались думку місцевого активіста й київського історика щодо того, які назви в місті були б доречними. З нагоди однієї з найважливіших подій року ми зібрали приклади, які назви вулиць бувають у різних краях світу. А також підсумували пропозиції, що їх надіслали в мерію ямпільчани.
Вітаємо містян із рішенням міськради. Ефект від нього може слабко відчуватись зараз, але неодмінно впливатиме на життя міста у майбутньому.

Автор публикации

не в сети 8 лет

Олександра Форзун

Комментарии: 0Публикации: 59Регистрация: 26-11-2015
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля