Дирижабль у цифрах: підсумки 2016 року

Дирижабль

Дирижабль у цифрах: підсумки 2016 року

Вже рік ми видаємо газету. Півтора року працює сайт DRGBL.NET, щодня тут з’являються історії про Ямпіль та ямпільчан, найцікавіші з них потрапляють у газету. Ми спробували показати нашу роботу у цифрах — і деяким з них здивувалися навіть самі.

 

Виявилося, що наша команда витратила 3000(!) робочих годин, аби підготувати всі тексти, що вийшли на сайті та в газеті за рік. Аби прочитати один, вам знадобиться кілька хвилин, а для нас це в середньому вісім годин роботи.

Поговорити з людьми, розшифрувати записи розмов, написати, відредагувати, підготувати фото і зробити ілюстрації, зверстати в газету, викласти на сайт — ось що стоїть за кожним матеріалом. Зусилля дев’яти людей.

Лише за рік кілька сотень ямпільчан стали героями наших матеріалів. Ми розповіли історії, які б інакше лишилися нерозказаними.

Частину з них згодом передруковували вінницькі, а іноді й національні ЗМІ.

Дирижабль став таким собі міні-літописом Ямполя, який фіксував найголовніше і писав про те, що Україні й світу варто знати про наше місто. Все це на десятиліття лишиться в інтернеті.

Життя Ямполя у 2016-му задокументовано докладно.

Аби продовжувати робити це і надалі, нам дуже потрібна ваша підтримка. Це можна зробити у різні способи: передплата газети, внески на розвиток сайту, замовлення реклами, вітань та інших додаткових послуг — розробка макетів листівок, буклетів інших друкованих матеріалів або написання текстів для них.

З усіх питань щодо реклами та решти, звертайтеся до нашого комерційного менеджера Олега Кравченко: 098-989-38-13.

Ми знайдемо спосіб стати максимально корисними вам. І вигадати саме ту рекламу, яка спрацює та приведе нових покупців.

price_845x1030

Автор публикации

не в сети 1 год

admin

Комментарии: 0Публикации: 382Регистрация: 06-08-2015
Знайти схожі статті:,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля