11 найпопулярніших відео про Ямпіль на YouTube

11 найпопулярніших відео про Ямпіль на YouTube

За запитом «Ямпіль» YouTube видає понад 2,5 тисячі відео. Серед них ролики і про наш Ямпіль, і про п’ять інших, які є в України. Ми порилися у тому всьому і склали рейтинг найпопулярнішого відео про наше місто.    

Там екскурсія Ямполем… мовою жестів, гра на трубі пляшкою коньяку, зловлений руками трикілограмовий короп і ралі Вінниця — Ямпіль. Серйозно, четверо автомобілістів-екстремалів зняли ролик про те, як доїхати до Ямполя полями, лісами й абсолютним бездоріжжям.

11. «Ямпіль на Дністрі», 2339 переглядів

Сюжет про історію Ямполя і його сучасність, знятий  ще 2001 року вінницьким краєзнавцем Володимиром Філоновим. Достатньо пізнавально, якщо не звертати увагу на пишну «калинову мову», відповідну музику й решту атрибутів пост-радянського телебачення. Терпінням теж треба запастися — ролик триває аж 18 хвилин. Зате можна побачити, як виглядало місто п’ятнадцять років тому.  

10. Концерт ямпільського гурту «Водограй», 2735 переглядів

Відео лише рік, але воно встигло набрати майже три тисячі переглядів. Там музикант грає на трубі пляшкою коньяку. Можливо, секрет успіху саме в цьому.

9. Гімн Ямполя, 3263 перегляди

Пісню «Моя Клепідава» називають неофіційним гімном Ямполя. І часто співають на застіллях чи святах. Слова написав Юрій Ковальський, музику — Наталія Поштар.

8. Переправа Україна-Молдова, 3363 перегляди

Найнезвичніше відео рейтингу — це екскурсія Ямполем, яка завершується переправою в молдовські Косеуці. Її веде жінка, що говорить мовою жестів. Тож жодного звуку у ролику ви не почуєте. Навіть музики немає.

7. Ми всі з нашого міста Ямпіль, 3525 переглядів

Весняне відео на пісню «Сонце», яке ще весною 2015-го знімали школярізасновники Дирижабля. Найкоротший і найбільш позитивний ролик рейтингу. В ньому багато-багато усмішок.

6. Слайд-шоу з фотографіями Ямполя, 4052 перегляди

Майже 4-хвилинне слайд-шоу від Наталії Синькевич, яке завершується словами: “Куди б не виїжджали ми і де б не були, а рідне місто Ямпіль не забудемо ніколи!”.  

5. Ямпіль у дні стихії, 5915 переглядів

А це відео з 2008-го року про паводок, який стався тоді. Затоплені будинки, люди, які плавають містом на човнах і допомагають тим, хто потерпає від стихії. Подивитися цікаво, але сподіваємося, що такого в Ямполі більше не станеться.

4. Риболовля руками, 5960 переглядів

Четверо ямпільчан зняли, як вони ловлять рибу руками на річці у Добрянці. Витягують раків, карасів і навіть трикілограмового коропа. Один із героїв називає те, що відбувається, не риболовлею, а грязьовими ваннами. Хоч відео й додане у січні 2012-го, знімали його ще у червні 2008-го.

3. «Ямпіль: чарівне місто мого дитинства і юності»,  7132 перегляди

Ще одне ностальгічне слайд-шоу з купою фотографій Ямполя, які змінюються під музику Енніо Морріконе  «Є у кожної людини своє місто на землі. Для мене —  наш Ямпіль, який стоїть уже віки… Ямпіль — це чарівне місто мого дитинства та юності», — пише його авторка Наталія Швачій.

2. Автопробіг «Вінниця — Ямпіль», 8421 перегляд

Четверо автомобілістів вирішили дістатися до Ямполя по бездоріжжю — через села, поля і ще чорт-зна що. Здається, вони обрали найгірші з можливих маршрути. Тому їхні позашляховики долають річки, перериті дороги, круті підйоми, застряють в лісі. У фіналі ціль таки досягнута — мандрівники зупиняються в ямпільському готелі.  

1. І знову концерт гурту «Водограй», 10976 переглядів

Відео, на якому ямпільські музики вітають з днем народження ювілярку, стало абсолютним лідером рейтингу. За вісім хвилин, які триває ролик, гурт встигає нон-стоп зіграти кілька українських пісень.

Автор публикации

не в сети 7 лет

Володимир Філатов

Комментарии: 0Публикации: 17Регистрация: 23-05-2016
Знайти схожі статті:, ,
У нас ще багато нерозказаних історій про Ямпіль та ямпільчан. Але без вашої підтримки ми не зможемо розповісти їх.

Коментарі

Надіслати

Оголошення

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля